Przejdź do treści głównej

O SCWO i kontakt

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Celem SCWO jest wspieranie stowarzyszeń i fundacji o różnym stażu w dalszym rozwoju instytucjonalnym i we współpracy z Urzędem m.st. Warszawy.

Do kogo skierowane są działania SCWO?

Do korzystania z oferty SCWO zapraszamy:

Czym wyróżnia się oferta SCWO?

W SCWO wiemy, że organizacje pozarządowe różnią się od siebie stażem, obszarem i skalą działalności, czy liczbą osób w zespole.

Nasza oferta jest kompleksowa i zróżnicowana, dzięki czemu każda organizacja może wybrać to, co najlepiej odpowiada na jej potrzeby, by działać jeszcze lepiej i skuteczniej.

W SCWO organizacje mogą skorzystać m.in. z:

Zdajemy sobie sprawę, że dla rozwoju organizacji pozarządowych ważne jest to, z kim współpracują i jaka jest jakość tej współpracy. Dlatego wspieramy nie tylko pojedyncze organizacje, ale i przedstawicielki i przedstawicieli Urzędu m.st. Warszawy, którzy mają styczność z organizacjami pozarządowymi, działającymi w Warszawie. Swoje działania kierujemy także do komisji dialogu społecznego, wiedząc jak istotna jest współpraca środowiskowa i dialog społeczny.

Kontakt

SCWO to projekt partnerski, tworzony przez 5 organizacji, od wielu lat zajmujących się wsparciem rozwoju instytucjonalnego organizacji pozarządowych:

Informacji o Stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych udzielają:

-> Joanna Krasnodębska, ,  tel. (22) 620 31 92  wew. 12

-> Ewelina Markowska, , tel. (22) 620 31 92 wew. 11

Więcej na temat oferty SCWO na: warszawa.ngo.pl/scwo.

Aktualne informacje na temat oferty SCWO można znaleźć w serwisie warszawa.ngo.pl oraz na Facebooku: @warszawa.ngo.


Projekt „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.


Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0