Warszawa - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Warszawskie stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Odpowiemy na nie. (22) 828 91 23 ・ scwo@warszawa.ngo.pl ・ 9:00-17:00. Więcej informacji >

Sposoby na sprawniejsze i skuteczniejsze działanie.

1

O seminariach i szkoleniach dla organizacji

Brakuje Ci wiedzy z zakresu prowadzenia organizacji pozarządowej? RODO, księgowość, dotacje, sprawozdania? A może promocja i media społecznościowe? Skorzystaj z bezpłatnej oferty szkoleniowej Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych!

Jakie są aktualne szkolenia SCWO?

Z obecnie dostępnymi szkoleniami możesz zapoznać się na tej stronie: Najnowsze wydarzenia SCWO.

Możesz również obserwować nas na Facebooku, gdzie regularnie informujemy o aktualnie dostępnych szkoleniach.

2

Jak wziąć udział w szkoleniu SCWO?

W każdym ogłoszeniu o szkoleniu są podane informacje o możliwościach rejestracji  oraz kontakt do osoby, która udziela informacji.  Na wydarzenie możesz zarejestrować się wypełniając wskazany z ogłoszeniu formularz.

Jeżeli masz z tym problem, napisz lub zadzwoń do wskazanej w ogłoszeniu osoby lub skontaktuj się z sekretariatem SCWO pod numerem (22) 828 91 23 lub napisz na adres scwo@warszawa.ngo.pl.

Informacje o aktualnych naborach znajdziesz na: warszawa.ngo.pl.

Masz pytania na temat najbliższych seminariów, szkoleń i innych działań Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych? Skontaktuj się z nami:

3

Kto może skorzystać ze szkoleń SCWO?

Z usług Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych może skorzystać każda organizacja pozarządowa działające w Warszawie lub na rzecz jej mieszkańców. Zapraszamy młode, początkujące organizacje, jak i również weteranów trzeciego sektora.

Ponadto z oferty SCWO mogą skorzystać osoby, które dopiero planują założenie organizacji pozarządowej.

Autor/źródło: Tomasz Kaczor/SCWO, warszawa.ngo.pl
4

Czym są szkolenia i seminaria SCWO?

Są to zazwyczaj kilkugodzinne wydarzenia, podczas których ekspertka lub ekspert SCWO przedstawia określone zagadnienia. 

Szkolenia mogą dotyczyć spraw uniwersalnych w każdej organizacji pozarządowej, które nie ulegają zmianom na przestrzeni lat. Mogą to być także szkolenia dotyczące nowych przepisów lub obowiązków NGO.

Szkolenia prowadzą wysokiej klasy specjalistki i specjaliści od lat związani z sektorem pozarządowym.

Tematy szkoleń są dobierane odpowiednio do aktualnego  zapotrzebowania (np. w czasie ogłaszania konkursów dotacyjnych są poświęcone składaniu wniosków). 

Seminaria i szkolenia SCWO dla organizacji pozarządowych są całkowicie bezpłatne.

5

O SCWO

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. 

Zobacz materiały wideo SCWO: Youtube SCWO.

 Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.

Potrzebujesz pomocy w innej formie? Masz konkretne pytanie?

Komentarze

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.