Warszawa - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Warszawskie stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Odpowiemy na nie. (22) 828 91 23 ・ scwo@warszawa.ngo.pl ・ 9:00-17:00. Więcej informacji >

Chcesz patronat medialny warszawa.ngo.pl? Napisz do nas.

1

O patronatach warszawa.ngo.pl

Celem przyznawania patronatu medialnego warszawa.ngo.pl jest wspieranie lokalnych inicjatyw pozarządowych. Zależy nam na tym, aby organizacje, którą tworzą ciekawe i wartościowe wydarzenia lub projekty otrzymywały wsparcie medialne. Wiemy, jak ważne jest to dla trzeciego sektora.

W ramach patronatu medialnego warszawa.ngo.pl możesz dotrzeć do dziesiątek tysięcy osób odwiedzających nasz portal, fanów naszego profilu na Facebooku oraz poinformować o wydarzeniu osoby subskrybujące nasz newsletter.

Jesteśmy otwarci na inicjatywę ze strony organizacji i nietypowe rozwiązania, jeżeli masz takie, nie krępuj się, napisz do nas!

2

Jak otrzymać patronat warszawa.ngo.pl

Aby otrzymać patronat medialny warszawa.ngo.pl należy wysłać mail na adres redakcja@portal.ngo.pl z wypełnionym wnioskiem (możesz go pobrać poniżej).

Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości albo szablon wniosku nie obejmuje wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne napisz do nas.

3

Aktualne patronaty warszawa.ngo.pl

Informacje o aktualnych wydarzeniach objętych patronatem medialnym serwisu warszawa.ngo.pl > Patronaty warszawa.ngo.pl

Potrzebujesz pomocy w innej formie? Masz konkretne pytanie?
Poniedziałek-piątek 9:00-13:00
Do wypełnienia na stronie
Poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Komentarze
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.