Warszawa - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Warszawskie stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Odpowiemy na nie. (22) 828 91 23 ・ scwo@warszawa.ngo.pl ・ 9:00-17:00. Więcej informacji >

Menu Na skróty

Pomogliśmy?

Pomóż nam pomagać dalej Wspieraj NGO w PL

Dzięki Twojej darowiźnie powstaną nowe artykuły, porady i specjalistyczne opracowania, dostępne bezpłatnie dla wszystkich organizacji.

1

O webinariach SCWO

Chcesz zdobyć wiedzę, która pozwoli Twojej organizacji działać lepiej i skuteczniej, ale nie masz możliwości wzięcia udziału w szkoleniu? Zapraszamy na bezpłatne webinaria dla NGO.

Webinarium to krótkie spotkanie tematyczne on-line, trwające zazwyczaj ok. 1-1,5 godziny. Możesz dołączyć do niego, będąc w pracy, w domu, podróży, w przerwie między zajęciami itp. Potrzebujesz tylko komputera i dostępu do Internetu. Tematy webinariów SCWO dotyczą najistotniejszych kwestii dla funkcjonowania organizacji pozarządowych działających na rzecz osób mieszkających w Warszawie.

Sprawdź, czy aktualnie odbywają się jakieś webinaria SCWO. Sprawdź>

Możesz też obejrzeć nagrania i materiały z webinariów SCWO, które już się odbyły. Skorzystaj z menu po lewej stronie i wybierz temat, który Cię interesuje.

2

Fundusze i fundraising w NGO

Jak pozyskiwać środki na działania fundacji lub stowarzyszenia? Jak prowadzić fundraising? Jak rozpocząć działalność odpłatną pożytku publicznego i działalność gospodarczą w NGO?

3

Promocja i komunikacja w NGO

4

Prawo i zmiany w prawie dla NGO

Jakie przepisy dotyczą organizacji pozarządowych? Co się w nich ostatnio zmieniło? O czym trzeba pamiętać?

5

Prawa autorskie w NGO

Jak przestrzegać przepisów prawa autorskiego w NGO? Jak publikować zdjęcia i wizerunek osób zgodnie z prawem? Jak legalnie korzystać z muzyki?

6

Dane osobowe w NGO

7

Zarządzanie zespołem w NGO

8

Codzienne działania w NGO

9

O SCWO

Webinaria przeprowadziły Stowarzyszenie BORIS i Stowarzyszenie Klon/Jawor w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

​Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających.

Zobacz materiały wideo SCWO: Youtube SCWO.

Potrzebujesz pomocy w innej formie? Masz konkretne pytanie?

Komentarze

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.