Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Warszawskie stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać! Piszcie i dzwońcie! ・ scwo@warszawa.ngo.pl ・ 22 828 91 23 ・ 9:00-17:00
Są miejsca, które działają nie tylko dla zysku. Takie, które powstały, by Warszawa była dla wszystkich. Skorzystaj z Mapy Społecznych Miejsc Warszawy i poznaj miejsca prowadzone przez organizacje społeczne: stowarzyszenia, fundacje i spółdzielnie socjalne.

Szukamy miejsc prowadzonych przez organizacje pozarządowe i spółdzielnie socjalne, które mają stałą ofertę dla mieszkańców i mieszkanek Warszawy. Płatną lub bezpłatną. Znasz miejsce, które powinno się znaleźć na mapie? Daj nam o tym znać na warszawa@warszawa.ngo.pl.

1 miejsce:
Bielany

Centrum Pomocy Dzieciom im. Ireny Kornatowskiej, działające od 2003 roku, to specjalistyczna placówka świadcząca interdyscyplinarną pomoc dzieciom ofiarom przestępstw i ich rodzinom lub opiekunom, a także profesjonalistom pomagającym dzieciom krzywdzonym. Centrum wypełnia lukę w systemie instytucji wymiaru sprawiedliwości, oferując przyjazne dziecku miejsce, gdzie odbywają się przesłuchania małoletnich ofiar i świadków przestępstw. Specjaliści z CPD udzielają dzieciom pokrzywdzonym przestępstwem i ich rodzinom pomocy prawnej oraz psychologicznej, pedagogicznej i psychiatrycznej. Podopieczni otrzymują pomoc w formie wsparcia indywidualnego, konsultacji specjalistycznych, spotkań diagnostycznych i terapeutycznych. Centrum oferuje również możliwość udziału w grupach wsparcia dla rodziców i młodzieży oraz socjoterapeutycznych dla dzieci, a także psychoedukacyjnych dla ich opiekunów. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa. (oprac. warszawa.ngo.pl)

Mniej
Adres:
Godziny otwarcia:
Telefon:
Organizacje prowadzące:

Poznaj ofertę Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Choć dokładamy wszelkich starań, by zadbać o rzetelność informacji, nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawności i aktualności wszystkich danych. Regulamin