Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Warszawskie stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać! Piszcie i dzwońcie! ・ scwo@warszawa.ngo.pl ・ 22 828 91 23 ・ 9:00-17:00

Mapa Społecznych Miejsc Warszawy

Są miejsca, które działają nie tylko dla zysku. Takie, które powstały, by Warszawa była dla wszystkich. Skorzystaj z Mapy Społecznych Miejsc Warszawy i poznaj miejsca prowadzone przez organizacje społeczne: stowarzyszenia, fundacje i spółdzielnie socjalne.

Szukamy miejsc prowadzonych przez organizacje pozarządowe i spółdzielnie socjalne, które mają stałą ofertę dla mieszkańców i mieszkanek Warszawy. Płatną lub bezpłatną. Znasz miejsce, które powinno się znaleźć na mapie? Daj nam o tym znać na warszawa@warszawa.ngo.pl.

2 miejsca:
Praga-Południe

Paca 40 to miejsce otwarte na każdego, kto chce coś robić z innymi ludźmi! Można tu poznać sąsiadów, nawiązać nowe przyjaźnie i nauczyć się wielu rzeczy: wziąć udział w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez innych mieszkańców lub zorganizować coś własnego np. spotkanie, warsztaty czy wystawę. Paca 40 animuje i wspiera mieszkańców w ich działaniach, a także bezpłatnie udostępnia przestrzeń na potrzeby grup nieformalnych i organizacji pozarządowych. Paca 40 to Miejsce Aktywności Lokalnej. Centrum od 2013 roku jest współfinansowane ze środków m.st. Warszawy, reszta finansowania pochodzi ze środków organizacji prowadzących to miejsce. (oprac. warszawa.ngo.pl)

Mniej
Adres:
Godziny otwarcia:
Telefon:
Organizacje prowadzące:
Praga-Południe

Jadłodzielnia to przestrzeń dzielenia się żywnością. Specjalnie na ten cel przeznaczone lodówka i szafka stoją w Centrum przy ul. Paca 40. To miejsce, do którego każdy może przynieść jedzenie a także skorzystać z tego, które ktoś inny zostawił. Głównym celem powołania Jadłodzielni jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności. To co zbyt długo będzie leżeć w lodówce bądź szafce zostanie wrzucone do kompostownika i w ten sposób, za kilka miesięcy gry proces kompostowania dobiegnie końca, zasili ziemię w ogrodzie społecznościowym na Paca oraz sąsiedzkie doniczki. Jadłodzielnia jest otwarta w godzinach funkcjonowania Centrum. (oprac. warszawa.ngo.pl)

Mniej
Adres:
Godziny otwarcia:
Telefon:
Organizacje prowadzące:

Poznaj ofertę Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Choć dokładamy wszelkich starań, by zadbać o rzetelność informacji, nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawności i aktualności wszystkich danych. Regulamin