Przejdź do treści głównej

"Mały grant" dla NGO. Podstawowe informacje [infografika]

autor(ka): Renata Niecikowska dla warszawa.ngo.pl
2017-03-09, 03:00
archiwalne
„Mały grant” to potoczna nazwa dotacji udzielanej przez samorząd poza konkursami. Właśnie pojawiają się pierwsze informacje o dostępnych środkach w poszczególnych dzielnicach i biurach Urzędu m.st. Warszawy. Jeśli chcesz poznać podstawowe informacje na temat tego, jak sięgnąć po te pieniądze, zapoznaj się z naszą infografiką.

Informacje o środkach do rozdysponowania w ramach tzw. małych grantów jeszcze nie są pełne, ale Urząd m.st. Warszawy stale je aktualizuje. Obecny podział na dzielnice i dokładne kwoty można znaleźć tutaj.

Warto zatem dowiedzieć się, czym dokładnie są małe granty i jakie wiążą się z nimi zasady. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą infografiką:

Poniżej, na dole tej wiadomości, można znaleźć tę infografikę w formacie A4 do wydruku.


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoŹródło: Inf. własna [warszawa.ngo.pl]
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • Warszawa to nie Polska ~Mateusz 27.03.2017, 07:52 Powinniście zauważyć, że Warszawa to najważniejsze miasto w Polsce - ale nie jedyne. Piszecie tak, jakby innych miast nie było... ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • organizacje pozarządowe
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • współpraca z administracją