Warszawskie stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać! Piszcie i dzwońcie! ・ info@ngo.pl ・ 801 646 719 ・ 22 828 91 21 ・ 9:00-13:00

Roczne cykle edukacyjne SCWO to długofalowe programy wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. To sposób na rozwój instytucjonalny zarówno dla nowo powstałych organizacji, jak i tych z dłuższym stażem.

W 2019 odbędą się 4 cykle edukacyjne SCWO:

Inkubator dla organizacji pozarządowych

Prowadzisz młodą organizację? Coś już robicie, ale czujesz, że działacie trochę „po omacku”? Masz pytania związane z codziennym prowadzeniem organizacji? Chcesz wymienić doświadczenia, rozwinąć i usprawnić działalność? Weź udział w Inkubatorze dla organizacji pozarządowych, prowadzonym w SCWO przez Federację Centrum Szpitalna.

Rekrutacja do edycji 2019 trwa do 3 lutego 2019.

Dowiedz się więcej na temat rekrutacji do Inkubatora 2019

Szkoła Przedsiębiorczości

Twoja organizacja działa już od jakiegoś czasu? Chcecie wprowadzić do swojej działalności myślenie ekonomiczne i rozpocząć działania nakierowane na sprzedaż towarów lub usług? Zapisz się do Szkoły Przedsiębiorczości prowadzonej w SCWO przez Stowarzyszenie BORIS – pomożemy Ci w tym!

Rekrutacja do edycji 2019 trwa do 6 lutego 2019.

Dowiedz się więcej na temat rekrutacji do Szkoły Przedsiębiorczości 2019

Akademia Zarządzania Finansami

Celem AZF jest wzmocnienie kompetencji zarządczych kadr warszawskich organizacji pozarządowych w obszarze zarządzania finansami oraz przygotowanie uczestników szkolenia do podejmowania świadomych decyzji zarządczych dotyczących działalności w organizacji. Akademię Zarządzania Finansami prowadzi FRSO.

Wkrótce informacje na temat rekrutacji do edycji 2019.

Coaching dla organizacji pozarządowych

Coaching SCWO to indywidualne wsparcie rozwoju organizacji. Polega na spotkaniach z coachem, podczas których analizowane są różne obszary funkcjonowania organizacji. Rolą coacha jest towarzyszenie i wspieranie organizacji w zmianie, zadawanie czasem trudnych pytań, pokazywanie
innych perspektyw oraz dzieleniem się swoim doświadczeniem. Coaching prowadzi Stowarzyszenie BORIS.

Wkrótce informacje na temat rekrutacji do edycji 2019.

O SCWO

Roczne cykle edukacyjne są prowadzone w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Cykle są skierowane do organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy lub osób w niej mieszkających. Uczestnictwo w cyklach jest całkowicie bezpłatne.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo.