Warszawa - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Warszawskie stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Odpowiemy na nie. (22) 828 91 23 ・ scwo@warszawa.ngo.pl ・ 9:00-17:00. Więcej informacji >

Służymy kontaktami i wsparciem logistycznym.

1

Pomagamy organizować spotkania specjalistyczne

Chcesz zorganizować spotkanie specjalistyczne lub szkolenie, ale potrzebujesz wsparcia logistycznego? A może chcesz wymienić doświadczenia z innymi organizacjami lub masz konkretny temat, który chcesz pogłębić? Pomożemy Ci w organizacji spotkania!

W ramach SCWO oferujemy organizacjom pozarządowym działającym na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających wsparcie w organizowaniu spotkań i szkoleń specjalistycznych, które mają na celu:

  • wymianę doświadczeń pomiędzy organizacjami,
  • uzupełnianie specjalistycznej wiedzy,
  • przyswajanie nowych przepisów,
  • opracowywanie standardów świadczenie usług itp.

Wsparcie może polegać m.in. na pomocy w organizacji spotkania, opłaceniu osoby prowadzącej spotkanie, udostępnieniu bazy ekspertów i ekspertek lub umożliwieniu skorzystania z zaplecza szkoleniowego (sala, flipchart, rzutnik itp.).

UWAGA: pomagamy w organizacji spotkań, w których bierze udział więcej niż jedna organizacja (nie prowadzimy szkoleń na zamówienie jednej organizacji).

2

Jak skorzystać ze wsparcia?

Za pomoc w organizacji spotkań odpowiada Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. 

Kontakt w sprawie organizacji spotkań specjalistycznych: Joanna Krasnodębska, joannak@boris.org.pl.

3

Rozwijaj swoją organizację z SCWO

​​Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. 

Zobacz materiały wideo SCWO: Youtube SCWO.

Potrzebujesz pomocy w innej formie? Masz konkretne pytanie?
Poniedziałek-piątek 9:00-13:00
Do wypełnienia na stronie
Poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Komentarze
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.