Warszawskie stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać! Piszcie i dzwońcie! ・ info@ngo.pl ・ 801 646 719 ・ 22 828 91 21 ・ 9:00-13:00

Twoja organizacja ma mnóstwo pomysłów na działania, ale brak Wam własnej przestrzeni? A może potrzebujesz cichej przestrzeni i laptopa do pracy? Oddajemy do Waszej dyspozycji sale na działania i miejsca do pracy.

Skorzystaj z bezpłatnych sal i miejsc do pracy SCWO

Wasza organizacja działa na rzecz Warszawy lub osób w niej mieszkających i brakuje Wam przestrzeni na działania? Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej oferty SCWO:

  • Sale na działania – skorzystajcie z bezpłatnych sal szkoleniowych i zorganizujcie w nich spotkanie, szkolenie czy warsztaty. Sale posiadają podstawowe wyposażenie: laptop, rzutnik, tablicę flipczart, oraz dostęp do kuchni z naczyniami i czajnikiem.
  • Miejsca pracy w co-workingu – skorzystajcie z bezpłatnych miejsc biurowych, zaopatrzonych w laptopy, stoły, krzesła, dostęp do internetu i drukarki.

BEZPŁATNE SALE SZKOLENIOWE DLA NGO

Podstawowe informacje

Bezpłatne sale szkoleniowe dla NGO w centrum Warszawy i na Pradze z podstawowym wyposażeniem: laptopem, rzutnikiem wideo, tablicą flipczart, naczyniami, czajnikiem. Sale dla organizacji pozarządowych idealne na szkolenia, warsztaty i spotkania.

Sale SCWO są dostępne od poniedziałku do czwartku i w każdą sobotę w godz. 9.00-20.00. Każdego dnia sala jest udostępniania przez inną organizację Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Informacje dotyczące poszczególnych sal wraz z godzinami ich dostępności znajdują się poniżej.

UWAGA: Sale nie są dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchu.

Zobacz sale SCWO

Opis poszczególnych sal szkoleniowych znajdziesz pod linkami podanymi w Harmonogramie dostępności sal poniżej.

Jak skorzystać z sali szkoleniowej SCWO?

Przeczytaj regulamin: Pobierz Regulamin udostępniania i korzystania z przestrzeni Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Wybierz salę. Sprawdź, która z sal SCWO jest udostępniana w dniu, w którym Twoja organizacja planuje działanie. Poniżej znajdziesz harmonogram dostępności sal oraz ich lokalizacje. Możesz też obejrzeć zdjęcia sal.

Zarezerwuj salę. Wejdź na stronę organizacji partnerskiej SCWO udostępniającej salę, z której chcesz skorzystać (adresy stron znajdziesz poniżej) – tam znajdziesz szczegóły dotyczące tego, jak zarezerwować sale.

W razie pytań lub problemów, skontaktuj się z osobą podaną poniżej jako kontaktowa.

Harmonogram dostępności sal

Sale SCWO są udostępniane od poniedziałku do czwartku oraz w każdą sobotę w godz. 9.00-20.00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Każdego dnia sala jest udostępniana przez inną organizację partnerską Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Sale znajdują się w centrum Warszawy i na Pradze.

Poniedziałek (godz. 9.00-20.00)

Sala szkoleniowa w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FRSO)

Adres: ul. Kłopotowskiego 6/61, Warszawa

Wtorek (godz. 9.00-20.00)

Dwie sale na działania organizacji w Stowarzyszeniu BORIS

Adres: ul. Warecka 4/6, Warszawa

Środa (godz. 9.00-20.00)

Sala na działania organizacji w Federacji Centrum Szpitalna

Adres: ul. Szpitalna 5/5, Warszawa

Czwartek (godz. 9.00-20.00)

Sala na działania organizacji w Federacji Mazowia

Adres: ul. Kredytowa 6/22, Warszawa

Pierwsza sobota miesiąca (godz. 9.00-20.00)

Dwie sale na działania organizacji w Stowarzyszeniu BORIS

Adres: ul. Warecka 4/6, Warszawa

Druga sobota miesiąca (godz. 9.00-20.00)

Sala na działania organizacji w Federacji Centrum Szpitalna

Adres: ul. Szpitalna 5/5, Warszawa

Trzecia sobota miesiąca (godz. 9.00-20.00)

Sala szkoleniowa w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FRSO)

Adres: ul. Kłopotowskiego 6/61, Warszawa

Czwarta sobota miesiąca (godz. 9.00-20.00)

Sala na działania organizacji w Federacji Mazowia

Adres: ul. Kredytowa 6/22, Warszawa

BEZPŁATNE MIEJSCA PRACY W CO-WORKINGU DLA NGO

Szukasz miejsca do pracy? Chcesz napisać wniosek, sprawdzić spokojnie konkursy dotacyjne czy odpowiedzieć na maile? Nie wydawaj na kawę w głośnej kawiarni. Skorzystaj z bezpłatnych miejsc w co-workingu SCWO w centrum Warszawy.

Podstawowe informacje o miejscach co-workingowych

Oferujemy następujące bezpłatne miejsca do pracy w centrum Warszawy:

Adres: ul. Warecka 4/6, Warszawa

Z miejsc w co-workingu w Stowarzyszeniu BORIS można skorzystać w poniedziałek, środę, czwartek i piątek w godz. 9.00-17.00 oraz we wtorek w godz. 9.00-20.00.

Adres: ul. Szpitalna 5/5, Warszawa

Z miejsc do pracy można skorzystać w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 9.00-17.00 oraz w środę w godz. 9-20. Wszystkie stanowiska pracy są wyposażone w komputery.

Jak skorzystać z miejsc do pracy w co-workingu SCWO?

Przeczytaj regulamin: Pobierz Regulamin udostępniania i korzystania z przestrzeni co-workingowej Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Wybierz, gdzie chcesz skorzystać z miejsc do pracy. Wejdź na stronę organizacji partnerskiej SCWO dotyczącą miejsc w co-workingu:

Zarezerwuj miejsce do pracy: wypełnij formularz i wyślij go pod wskazany na stronie adres.

W razie pytań lub problemów skontaktuj się z:

  • Eweliną Markowską w sprawie miejsc w Stowarzyszeniu BORIS przy ul. Wareckiej 4/6: ewelina@boris.org.pl, (22) 620 31 92 wew. 11
  • Anną Woldan w sprawie miejsc w Federacji Centrum Szpitalna przy ul. Szpitalnej 5/5: a.woldan@szpitalna.ngo.pl. tel. (22) 828 91 28

O SCWO

Sale i miejsca do pracy są udostępniane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających.

➜ Poznaj całą ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo.

➜ Zobacz materiały wideo SCWO: Youtube SCWO.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.