Warszawa - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Warszawskie stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Odpowiemy na nie. (22) 828 91 23 ・ scwo@warszawa.ngo.pl ・ 9:00-17:00. Więcej informacji >

Długofalowe programy wsparcia dla NGO

1

O cyklach edukacyjnych SCWO

Cykle edukacyjne SCWO to długofalowe programy wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. To sposób na rozwój instytucjonalny zarówno dla nowo powstałych organizacji, jak i tych z dłuższym stażem.

W 2020 odbędą się 4 cykle edukacyjne SCWO:

  1. Akademia Zarządzania Finansami (rekrutacja do 21 lutego)
  2. Inkubator dla organizacji pozarządowych (rekrutacja do 7 lutego)
  3. Szkoła Przedsiębiorczości (rekrutacja do 6 lutego)
  4. Coaching dla organizacji pozarządowych (rekrutacja do 10 lutego)

Poniżej znajdziesz informacje o każdym z cykli.

Nie chcesz przegapić rekrutacji do kolejnej edycji?

Zapisz się na newsletter: ngo.pl/newsletter/zapisz-sie (wybierz opcję Informacje warszawskie NGO.PL)

2

Akademia Zarządzania Finansami

Celem AZF jest wzmocnienie kompetencji zarządczych kadr warszawskich organizacji pozarządowych w obszarze zarządzania finansami oraz przygotowanie uczestników szkolenia do podejmowania świadomych decyzji zarządczych dotyczących działalności w organizacji. Akademię Zarządzania Finansami prowadzi FRSO.

Dowiedz się więcej na temat rekrutacji do Akademii Zarządzania Finansami 2020

3

Inkubator dla organizacji pozarządowych

Prowadzisz młodą organizację? Coś już robicie, ale czujesz, że działacie trochę „po omacku”? Masz pytania związane z codziennym prowadzeniem organizacji? Chcesz wymienić doświadczenia, rozwinąć i usprawnić działalność? Weź udział w Inkubatorze dla organizacji pozarządowych, prowadzonym w SCWO przez Federację Centrum Szpitalna.

Rekrutacja do edycji 2020 trwa do 7 lutego 2020.

Dowiedz się więcej na temat rekrutacji do Inkubatora 2020

4

Szkoła Przedsiębiorczości

Twoja organizacja działa już od jakiegoś czasu? Chcecie wprowadzić do swojej działalności myślenie ekonomiczne i rozpocząć działania nakierowane na sprzedaż towarów lub usług? Zapisz się do Szkoły Przedsiębiorczości prowadzonej w SCWO przez Stowarzyszenie BORIS – pomożemy Ci w tym!

Rekrutacja do edycji 2020 trwa do 6 lutego 2020.

Dowiedz się więcej na temat rekrutacji do Szkoły Przedsiębiorczości 2020

5

Coaching dla organizacji pozarządowych

Coaching SCWO to indywidualne wsparcie rozwoju organizacji. Polega na spotkaniach z coachem, podczas których analizowane są różne obszary funkcjonowania organizacji. Rolą coacha jest towarzyszenie i wspieranie organizacji w zmianie, zadawanie czasem trudnych pytań, pokazywanie
innych perspektyw oraz dzieleniem się swoim doświadczeniem. Organizacje mogą skorzystać także z poradnictwa specjalistycznego i usługi na rozwój organizacji. Coaching prowadzi Stowarzyszenie BORIS.

Rekrutacja do edycji 2020 trwa do 10 lutego 2020.

Dowiedz się więcej na temat rekrutacji do Coachingu 2020

6

O SCWO

Roczne cykle edukacyjne są prowadzone w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Cykle są skierowane do organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy lub osób w niej mieszkających. Uczestnictwo w cyklach jest całkowicie bezpłatne.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo.

Potrzebujesz pomocy w innej formie? Masz konkretne pytanie?
Poniedziałek-piątek 9:00-13:00
Do wypełnienia na stronie
Poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Komentarze
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.