Warszawa. SCWO: Seminarium "Komunikacja z mediami"
autor(ka): Marlena Skalska
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych oraz spółdzielni socjalnych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających na bezpłatne seminarium "Komunikacja z mediami", które odbędzie się 18 lipca w godz. 9.30 - 16.15 w siedzibie Fundacji FRSO.

Seminarium składa się z:

- części teoretycznej wyjaśniającej tajniki pracy dziennikarzy, praktyki w branży medialnej oraz pokazującej sytuację polskich mediów

- części praktycznej polegającej na szlifowaniu umiejętności w budowaniu i utrzymaniu relacji z mediami.

DLACZEGO WARTO WZIĄC UDZIAŁ W SEMINARIUM?

Podczas seminarium podejmowane są następujące kwestie:

Seminarium poprowadzą Anna Kiedrzyńska-Tui oraz Bartosz Łopiński – -właściciele agencji PROPSY PR, która skierowana jest na promocję działań społecznych w przestrzeni publicznej. Eksperci PROPSY PR posiadają ponad 7-letnie doświadczenie w branży Public Relations we wszystkich sektorach: administracji publicznej, biznesie oraz organizacji pozarządowych.

PROPSY PR współpracuje z kilkunastoma organizacjami: fundacjami i stowarzyszeniami oraz biznesem skierowanym na działania społeczne, aby wspierać ich działania komunikacyjne.

INFORMACJE O SEMINARIUM

Termin: 18 lipca 2018 (środa)

Miejsce szkolenia: Siedziba FRSO, Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61

Czas trwania: część 1 - godz. 9.30 - 12.30, część 2 - godz. 13.15 - 16.15

Na seminarium podczas przerwy zapraszamy na obiad serwowany przez Spółdzielnię Socjalną „Kto rano wstaje”.

UWAGA: Seminarium jest rozłożone na dwie części. Prosimy o zapisywanie się na całe wydarzenie . Osoby, które nie mogą wziąć udział w całym wydarzeniu nie zostaną wybrane.

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA SEMINARIUM?

Aby wziąć udział w seminarium, prosimy o wypełnienie formularzy:

rekrutacja cz.1

rekrutacja cz.2

UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 17 lipca 2018 roku do godziny 12.00.

O STOŁECZNYM CENTRUM WSPIERANIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FRSO) w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.

miejsce: Kłopotowskiego Ignacego (Księdza Ignacego Kłopotowskiego) nr. 6 lok. 61, 03-717 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
organizator: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
adres: Kłopotowskiego 6 59/60, 03-717 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
tel.: 22 616 33 16, e-mail: frso@frso.pl
www: http://www.frso.pl 

data publikacji: 2018-07-03
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!