"Miło cię widzieć. Dni gościnności" w Warszawie [patronat warszawa.ngo.pl]
autor(ka): Zofia Sobczak
W dniach 26 – 27 maja 2018 w całej Warszawie odbędą się wydarzenia w ramach festiwalu "Miło cię widzieć. Dni gościnności".

W organizację festiwalu włączają się stołeczne instytucje kultury: Muzeum Narodowe, Muzeum Pragi, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Centrum Wielokulturowe i wiele innych.

Wydarzenia towarzyszące odbędą się także w klubokawiarniach, domach kultury i na ulicach – uczestników festiwalu zapraszamy na interaktywne spacery varsavianistyczne w najpiękniejszych i najważniejszych miejscach Warszawy. Spacery poprowadzą członkowie kolektywu kulturalnego Miejsce Spotkań Warszawa – głównego organizatora festiwalu. Spotkania, warsztaty i happeningi będą prowadzone lub tłumaczone na języki warszawskich imigrantów – min.: angielski, hiszpański, ukraiński, francuski, wietnamski, rosyjski.

Więcej informacji oraz program na stronie: https://www.dnigoscinnosci.pl/

organizator: Stowarzyszenie Miejsce Spotkań Warszawa
www: https://miejscespotkan.waw.pl/ 
źródło: Miejsce Spotkań Warszawa
data publikacji: 2018-04-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!