Akcja walentynkowa Otwartych Klatek
autor(ka): Stowarzyszenie "Otwarte Klatki"
"Zrób selfiaka dla zwierzaka", "Miłość grzeje bardziej niż futro" to hasła, które towarzyszą zorganizowanej przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki akcji, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem przemysłu futrzarskiego w Polsce w jak najbardziej pozytywny sposób.

W Warszawie 14 lutego od godz. 14:30 pod Bramą Główną Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu aktywiści organizacji zachęcać będą przechodniów do sfotografowania się w walentynkowej ramce z napisem „Miłość grzeje bardziej niż futro”.

Internauci i celebryci mogą zrobić sobie zdjęcie z kartką z tym samym hasłem i opublikować je w internecie, dodając hashtag #CzasNaZakaz. Użytkownicy portalu Facebook mają również możliwość ustawienia zdjęcia profilowego ze specjalnie przygotowaną ramką promującą akcję, co już teraz cieszy się dużą popularnością.

organizator: Stowarzyszenie "Otwarte Klatki"
adres: Fredry 5 lok. 3a, 61-701 Poznań, woj. WP
tel.: 535 169 495, e-mail: kontakt@otwarteklatki.pl
www: http://otwarteklatki.pl 
źródło: Stowarzyszenie "Otwarte Klatki"
data publikacji: 2018-02-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!