Spotkanie: Dofinansowanie opieki nad dziećmi i edukacji przedszkolnej w woj. maz.
autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. „Dofinansowanie na opiekę nad dziećmi do 3 lat oraz edukację przedszkolną w województwie mazowieckim”, które odbędzie się 14 lutego 2018 r. w godzinach: 10:00-13:15 w sali konferencyjnej CPI w Warszawie. Na spotkanie CPI zaprasza instytucje prowadzące lub planujące prowadzić przedszkole lub żłobek (lub inną formę opieki nad dzieckiem do 3 lat) w woj. mazowieckim.

Program szkolenia

Na spotkaniu przedstawione zostaną źródła wsparcia dostępnego głównie w ramach regionalnych oraz krajowych Funduszy Europejskich:

W spotkaniu wezmą przedstawiciele Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, którzy omówią zasady wsparcia w ramach Programu MALUCH+ oraz zmiany prawne w zasadach prowadzenia żłobków i klubów dziecięcych.

Formularz zgłoszeniowy (DOCX 64 KB) należy wysłać e-mailem na adres: .

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań: kontakt mailowy pod adresem: lub telefoniczny pod numerem: 22 378 31 77.

Organizator oraz miejsce spotkania:
Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
ul. Żurawia 3/5, 00-503 Warszawa
sala nr N035

źródło: Portal Funduszy Europejskich 2014-2020
data publikacji: 2018-02-06
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!