16.10.2018 01.12

Forum Komisji Dialogu Społecznego o Rocznym Programie Współpracy

(fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
Marta Lewandowska mówiła o powstawaniu Programu Rozwoju Współpracy organizacji pozarządowych z Urzędem Miasta Warszawa oraz o tym,  jak dokumenty miejskie wpływają na rzeczywistość organizacji pozarządowych (fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
Ewa Kolankiewicz opowiadała o tym czym jest i z czego się składa Program Współpracy (fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
(fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
Marta Henzler moderowała rozmowę na temat konsultacji społecznych prowadzonych przez organizacje pozarządowe (fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji Zbigniewa Wejcmana i Aliny Gałązki, którzy mówili o początkach współpracy pomiędzy organizacjami pozarządowymi a Urzędem Miasta Warszawa(fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
Spotkanie moderowały Anna Czyżewska i Justyna Dubanik (fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
(fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
(fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
(fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
Wskazanie priorytetów i zadań Programu Rozwoju Współpracy, które powinny być wpisane do Programu Współpracy. (fot. Alicja Szulc dla warszawa.ngo.pl)
6  czerwca 2018 w Centrum Kreatywności Targowa odbyło się Forum Komisji Dialogu Społecznego poświęcone konsultacjom Rocznego Programy Współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2019 r.
 
Spotkanie moderowały Anna Czyżewska i Justyna Dubanik.
 
Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji Zbigniewa Wejcmana i Aliny Gałązki, którzy mówili o początkach współpracy pomiędzy organizacjami pozarządowymi a Urzędem Miasta Warszawa.
 
Następnie Marta Lewandowska opowiedziała o powstawaniu Programu Rozwoju Współpracy Organizacji Pozarządowych z Urzędem Miasta Warszawa oraz o tym, jak dokumenty miejskie wpływają na rzeczywistość organizacji pozarządowych.
 
Ewa Kolankiewicz opowiadała o tym czym jest i z czego się składa Program Współpracy.
 
 
Po prezentacjach rozpoczęła się praca przy stolikach, w podgrupach. Marta Henzler moderowała rozmowę na temat konsultacji społecznych prowadzonych przez organizacje pozarządowe.
 
 
Tekst i foto: Alicja Szulc.
 
 
 

Dowiedz się więcej o FKDS

Forum Komisji Dialogu Społecznego (FKDS) powstało w celu wzmocnienia i pogłębienia współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi.

Więcej na temat zadań i działalności FKDS znajdziesz tutaj: warszawa.ngo.pl/fkds.

Wydarzenie jest organizowane w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO).

 

O Stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

SCWO to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo.

Aktualności: fb/warszawa.ngo.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.