21.10.2018 02.30

Znamy Zmiany. Tak było!

Przedstawicieli warszawskich organizacji pozarządowych przywitał Zbigniew Wejcman ze Stowarzyszenia BORIS. (fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl)
Ewa Kolankiewicz, pełnomocniczka Prezydent Warszawy do spraw współpracy z organizacjami opowiada o zmianach i wyzwaniach w tym zakresie. (fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl)
Fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl
Fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl
Fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl
Aneta Krawczyk, doradczyni w SCWO, opowiada o procedurze konkursowej i ofercie. (fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl)
Joanna Krasnodębska z SCWO wyjaśnia uczestnikom i uczestniczkom zawiłości pisania wniosku o dotację. (fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl)
Fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl
Fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl
Alina Gałązka prowadzi prezentację o umowie dotacyjnej i sprawozdaniach. (fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl)
Fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl
Fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl
Warszawska Rada Pożytku przedstawia się i swoje cele działaczom i działaczkom warszawskich organizacji. (fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl
Warszawska Rada Pożytku przedstawia się i swoje cele działaczom i działaczkom warszawskich organizacji. (fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl)
Warszawska Rada Pożytku w prawie pełnym składzie na wydarzeniu ”Znamy zmiany”(fot. Tomasz Kaczor, warszawa.ngo.pl)

22 listopada 2017 r. w Centrum Kreatywności Targowa odbyło się wydarzenie warszawskiego III sektora "ZNAMY ZMIANY – o nowych zasadach i narzędziach współpracy organizacji z miastem", poświęcone współpracy Urzędu m.st. Warszawy i organizacji pozarządowych. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO).

Można było spotkać się z Ewą Kolankiewicz, Pełnomocniczką Prezydent m.st. Warszawy ds. organizacji pozarządowych, zadać pytania ekspertom i ekspertkom SCWO, a także poznać członków i członkinie Warszawskiej Rady Pożytku i usłyszeć, czym się zajmują.

Był czas na rozmowy i na spotkania. Wierzymy, że owocne!

Zobaczcie, jak było! I przeczytajcie: Znamy zmiany”. Ponad 165 milionów na zadania dla organizacji! [relacja]

Wydarzenie "ZNAMY ZMIANY" zostało zorganizowane w ramach projektu Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy. Więcej o SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo

Fot. Tomasz Kaczor [warszawa.ngo.pl]