Przejdź do treści głównej

Graffiti z przesłaniem - bezpłatne wydawnictwo

autor(ka): Karina Paczkowska
2011-01-13, 14:03
archiwalne
okładka katalogu
Nowe wydawnictwo "Z przesłaniem" to opowieść o społecznie zaangażowanym graffiti. Jest to zapis wybranych działań prowadzonych przez Dariusza Paczkowskiego, który od ponad dwudziestu lat współpracuje z wieloma organizacjami społecznymi oraz instytucjami kultury i sztuki tworząc w przestrzeni publicznej swego rodzaju streetartową reklamę społeczną.

Artysta bardzo często angażuje do swoich działań wielu ludzi i media. Pretekstem do powstania zeszytu są 40. urodziny Paczkowskiego oraz jego wystawa w kawiarni Jaś i Małgosia (Warszawa, Aleja Jana Pawła II 57). Podczas wernisażu (21 stycznia 2011, godz. 18.30) fotografii prac Paczkowskiego przewidziane jest również spotkanie z nim, po którym odbędzie się koncert składu Max i Kelnera. Wystawa organizowana jest przy współpracy Fundacji DO DZIEŁA!, Fundacji KLAMRA i Kawiarni  Jaś i Małgosia.

Zeszyt ukazał się pod honorowym patronatem burmistrza Żywca i portalu NGO.pl Jest dostępny bezpłatnie dla organizacji społecznych, można go zamówić pod adresem:


LOGO

Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Klamra
Miejsce: kawiarnia Jaś i Małgosia, Aleja Jana Pawła II 57, Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2011-01-21 do 2011-02-28
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • kultura
  • miasto