DZIŚ

Światowy Dzień ChoregoDzień Dokarmiania Zwierzyny LeśnejEuropejski Dzień Numeru Alarmowego 112

Trening asertywności dla osób z niepełnosprawnością

Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo zaprasza osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do udziału w treningu asertywności, który odbędzie się w dniach 6 - 7 września 2010 w Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Agata Spała

2010-08-29, 09.38

Asertywność jest umiejętnością, która przejawia się w bezpośrednim sposobie wyrażania własnych myśli, uczuć, potrzeb oraz dbałości o własne prawa bez naruszania praw innych osób. Nie jest cechą osobowości, a to oznacza, że każdy może ją posiąść i rozwijać jako umiejętność.

Jeśli chcą się państwo o tym przekonać, zapraszamy do udziału w treningu asertywności, który odbędzie się w dniach 6 - 7 września 2010 roku w godzinach 10.00 - 15.30 w siedzibie Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo.

Tematyka poruszana na szkoleniu:

  • zasady asertywności, które pozwolą na budowanie satysfakcjonujących relacji z otoczeniem,
  • konstruktywne radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w porozumiewaniu,
  • umiejętność asertywnego wyrażania myśli, emocji i potrzeb,
  • umiejętność odmawiania w sposób zgodny z sobą i nienaruszający praw innych osób,
  • radzenia sobie z lękiem przed wyrażaniem własnego zdania.

Zgłoszenia:
Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych,
ul. Narbutta 49/51, Warszawa
telefon: 22 565 48 65
e-mail:

Serdecznie zapraszamy!

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Warszawa
data wydarzenia: od 2010-09-06 do 2010-09-07
organizator: Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo
adres: ul. Narbutta 49/51 Warszawa, 02-529 ,
tel.: 22 565 48 78, faks: 22 848 78 88
e-mail: szkolenia@idn.org.pl
www: http://www.fpmiinr.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.