DZIŚ

Światowy Dzień ChoregoDzień Dokarmiania Zwierzyny LeśnejEuropejski Dzień Numeru Alarmowego 112

Szkolenie: "Dobra komunikacja jako narzędzie skutecznego zarządzania zespołem"

Stołeczne Centrum Współpracy Obywatelskiej i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w ramach Warszawskiej Kuźni Umiejętności, zaprasza warszawskie organizacje pozarządowe na szkolenie „Dobra komunikacja jako narzędzie skutecznego zarządzania zespołem projektowym”, które odbędzie się w dniach 10 - 11 maja 2010 w Warszawie.

Wiadomość archiwalna

A A A

2010-04-22, 09.45

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w imieniu Stołecznego Centrum Współpracy Obywatelskiej zaprasza warszawskie organizacje do udziału w szkoleniu zorganizowanym w ramach Warszawskiej Kuźni Umiejętności „Dobra komunikacja jako narzędzie skutecznego zarządzania zespołem projektowym”

Na szkoleniu będziemy próbować odpowiedzieć na pytania:

  • Jakie zakłócenia/bariery pojawiają się w naszej komunikacji z innymi ludźmi?
  • Na czym polega komunikacja werbalna i niewerbalna?
  • Co to znaczy ‘aktywnie słuchanie’?
  • Jak komunikować innym o swoich uczuciach?
  • Co to jest konstruktywna krytyka?
  • Jak skutecznie komunikować się w zespole?

Komunikacja interpersonalna (międzyludzka) obejmuje szeroki zakres umiejętności przydatnych każdej osobie, niezależnie od wieku, płci i profesji. Nasz warsztat to propozycja dla osób, które chcą doskonalić swoje relacje i skuteczność swojego porozumiewania się z ludźmi - nie tylko w domu, ale głównie w pracy, zwłaszcza zespołowej.

Warsztat będzie obejmował elementy wykładu, ćwiczeń praktycznych, dyskusję grupową. Osoby uczestniczące otrzymają materiały z podsumowaniem tego, czego się nauczyły.

Zajęcia poprowadzą: Paweł Grudziński i Olga Wojciechowska.

Szkolenie odbędzie się w dniach: 10 - 11 maja 2010 r. (poniedziałek - wtorek).

W godzinach: 09.00 - 17.00.

Miejsce szkolenia: sala szkoleniowa Fundacji STO POCIECH, ul. Freta 20/24a, 00-227 Warszawa.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 5 maja 2010 r.

Informacje o prowadzących:

Paweł Grudziński: od 2007 r. związany z firmą szkoleniową Spintegra w Warszawie. Prowadził m.in. szkolenia nt.: rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, asertywności i komunikacji, negocjacji, sztuki prezentacji, obsługi klienta, team building, przywództwa i zarządzania zespołem. Szkolił pracowników m.in. Oriflame, BOSH, IKEA, Puma, TP SA, PTK Centertel. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu w Instytucie Coachingu.

Od października 2009 r. Bierze udział w kursie doszkalającym dla zaawansowanych trenerów „Pantha Rei. Podnoszenie Kompetencji Trenerów w Zakresie Zarządzania Zmianą, Sparrow EFS”.

Olga Wojciechowska: absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. W latach 2006 - 2007 prowadziła szkolenia z umiejętności miękkich dla Polaków mieszkających w Edynburgu. W 2008 r. Współtworzyła Centrum Wsparcia Psychologicznego i Terapii FENIKS w Edynburgu. Prowadziła tam szkolenia i warsztaty na temat m.in. asertywności, radzenia sobie ze stresem, budowania pewności siebie, komunikacji interpersonalnej. W Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zajmuje się m.in. promocją ekonomii społecznej na Mazowszu.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Warszawa
data wydarzenia: od 2010-05-10 do 2010-05-11
organizator: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
adres: ul. Kłopotowskiego 6 lok. 59/60 Warszawa,
tel.: (22) 616 33 16, faks: (22) 616 33 16
e-mail: scwo@frso.pl
źródło: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.