DZIŚ
Dzień Bezpiecznego InternetuJaki dzień chcemy dziś obchodzić? Uzupełnij nasz kalendarz!
Łotwa. Międzynarodowe seminarium „Theatre as a tool in non-formal education”
Centrum Współpracy Młodzieży zaprasza do udziału w seminarium poświeconym wykorzystywaniu teatru w edukacji pozaformalnej, które odbędzie się w dniach 18 - 24 kwietnia 2010 na Łotwie. Spotkanie stworzy możliwość dyskusji na temat sposobu wykorzystania różnych form artystycznych w celach polepszenia procesów uczenia się. Uczestnik pokrywa część kosztów udziału w kwocie 600 zł.
- Pliki do pobrania
- Zaproszenie
- Formularz zgłoszeniowy
Informacje ogólne
Czas:
18 - 23.04.2010
Miejsce:
Rezekne, Łotwa
Organizator:
Centrum Współpracy Młodzieży
Termin zgłoszeń:
21.03.2010
Język roboczy:
angielski
Uczestnicy
Zapraszamy do udziału w seminarium poświeconym wykorzystywaniu teatru w edukacji pozaformalnej. Spotkanie stworzy możliwość dyskusji na temat sposobu wykorzystania różnych form artystycznych w celach polepszenia procesów uczenia się. Będzie również okazją do wymiany doświadczeń związanych z tego typu projektami zarówno na szczeblu lokalnym, jak i międzynarodowym.
Do udziału w seminarium zapraszamy osoby pełnoletnie zainteresowane tematyką spotkania, chcących nawiązać kontakty międzynarodowe i zdobyciem nowego doświadczenia.
Zapraszamy osoby pragnące poznać nowe metody pracy z młodzieżą na polu pozaformalnej (pozaszkolnej) edukacji, a szczególnie metody teatralne.
W szkoleniu będzie uczestniczyć osoby z organizacji młodzieżowych z Armenii, Azerbejdżanu, Cypru, Czarnogóry, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Irlandii, Jordanii, Łotwy, Macedonii, Maroka, Niemiec, Rosji, Rumunii, Ukrainy, Włoch i Turcji.
Tematyka
Tematyka seminarium koncentrować się będzie na wykorzystaniu teatru w pozaformalnej edukacji, nawiązywaniu współpracy między organizacjami młodzieżowymi oraz zdobywaniu doświadczenia w tym zakresie.
Uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania kontaktów z organizacjami z różnych krajów europejskich, poznania zasad programu „Młodzież w Działaniu”.
Zajęcia będą prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, podczas których uczestnicy będą prezentowali swoje organizacje oraz wymieniali się swoimi doświadczeniami z projektów.
Koszty
Koszty transportu, wyżywienia, zakwaterowania oraz programu pokrywają organizatorzy. Uczestnik pokrywa jedynie część kosztów udziału w kwocie 600 zł, którą powinien wpłacić na konto bankowe Centrum Współpracy Młodzieży po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu na seminarium.
Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Zgłoszenia
Aby wziąć udział w kwalifikacji do udziału w projekcie należy przesłać do Centrum Współpracy Młodzieży faxem (58 660 64 45) lub pocztą elektroniczną (), najpóźniej do 21.03.2010 wypełniony w języku angielskim komputerowo lub czarnym długopisem drukowanymi literami formularz zgłoszeniowy (Application Form) – do pobrania na www.cwm.org.pl.
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.
data wydarzenia: od 2010-04-18 do 2010-03-23
adres: ul. Komandorska 42/4 Gdynia, 81-232 ,
tel.: (58) 620 24 80, faks: (58) 660 64 45
e-mail: cwm@cwm.org.pl








