03.09.2010 10.15
Wiadomość archiwalna

Cykl spotkań: "Piątek Seniora - Bezpieczny Internet"

W roku akademickim 2009/2010 Studenckie Koło Naukowe Edukacji Medialnej Medi@vista rozpoczęło kolejną cykliczną inicjatywę skierowaną do seniorów, pt.: „Piątek Seniora”. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 26 lutego 2010 w Warszawie. Celem spotkań jest propagowanie wśród seniorów korzystania z komputera i Internetu oraz uświadomienie im zagrożeń wynikających z korzystania z tego medium. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

2010-01-25, 09.29
BEZPIECZNY INTERNET,
czyli lutowy „Piątek Seniora”
na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej

W tym roku akademickim startujemy z ciekawą inicjatywą skierowaną do osób 50+ - "Piątki Seniora". Najbliższe spotkanie odbędzie się już 26 lutego 2010 roku. Wszystkie informacje znajdują się w załączniku.

Uprzejmie prosimy o pomoc w promocji tego przedsięwzięcia - umieszczenie notki na stronie www oraz poinformowanie zainteresowanych seniorów.

Zapraszamy do zajrzenia na stronę: http://www.rozwoj.unl.pl/index.php/edukacja-ustawiczna-seniorzy.

Celem niniejszego działania jest propagowanie wśród seniorów korzystania z komputera i Internetu oraz uświadomienie im zagrożeń wynikających z korzystania z tego medium.

W programie przewidujemy wykłady, dyskusje oraz otwarte pracownie komputerowe. Spotkanie odbędzie się w siedzibie uczelni przy Szczęśliwickiej 40. Początek: godzina 10.00. Szczegóły dotyczące sal i programu będą dostępne w dniu imprezy w portierniach budynku A i C oraz na plakatach na terenie Uczelni.

Kolejny Piątek Seniora:

¾  Kwiecień – III Seminarium z cyklu Senior w sieci …: Senior w sieci, czyli po co seniorowi Internet? organizowane w partnerstwie z UPC Polska Sp. z o.o.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Dostępność miejsc ograniczona. Bardzo prosimy o każdorazowe zgłoszenie udziału w spotkaniach.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu:

Aleksandra Niedźwiedzka-Wardak 783 341 243, a.niedzwiedzka@interia.pl lub Dominika Orłowska 602 305 508, dorlowska@aps.edu.pl oraz do odwiedzenia strony http://www.rozwoj.unl.pl/index.php/edukacja-ustawiczna-seniorzy.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.
miejsce: Warszawa
data wydarzenia: 2010-02-26
organizator: Studenckie Koło Naukowe Edukacji Medialnej Medi@vista
adres: Warszawa
www: http://www.rozwoj.unl.pl
źródło: Studenckie Koło Naukowe Edukacji Medialnej Medi@vista
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Komentarze | dodaj komentarz
Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.