Przejdź do treści głównej

Stowarzyszenie Klon/Jawor. Żegnamy Cię, Piotrze

autor(ka): Stowarzyszenie Klon/Jawor
2018-10-12, 12:15
Będziemy Cię pamiętać jako delikatnego, niezwykle taktownego, ale i stanowczego człowieka. Osobę nie "niepełnosprawną", ale pełnoprawną, chcącą, by inni niepełnosprawni też tak chcieli i mogli się poczuć.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Piotra Pawłowskiego, twórcy Fundacji Integracja i Stowarzyszenia Przyjaciół "Integracji".

Wielu z nas znało go od połowy lat 90. ubiegłego wieku, gdy zaczynał swoją walkę (bo tak to trzeba było wtedy nazwać) o godność i prawa osób niepełnosprawnych. I tak wiele udało mu się zmienić w świadomości Polaków i Polek przez 25 lat pracy! To wielkie dzieło jego i osób z nim współpracujących, coś bardzo ważnego, co nam pozostawił.

Będziemy Cię pamiętać jako delikatnego, niezwykle taktownego, ale i stanowczego człowieka. Zawsze eleganckiego mężczyznę. Osobę nie "niepełnosprawną", ale pełnoprawną, chcącą, by inni niepełnosprawni też tak chcieli i mogli się poczuć. Osobę z otwartą głową.

Łączymy wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny, bliskich i przyjaciół Piotra.

Żegnaj.

Stowarzyszenie Klon/Jawor

 


Organizator:

Stowarzyszenie Klon/Jawor

Adres:

Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 9 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • integracja społeczna