Przejdź do treści głównej

Warszawa. Szkolenie trenerów programu "Spadochron"

autor(ka): Aleksandra Wiśniewska
2018-10-11, 08:44
płatne
Wspierasz innych w poszukiwaniu pracy? Pomagasz im okryć ich potencjał zawodowy? A może sam zastanawiasz się gdzie i w jakim zawodzie najlepiej się sprawdzisz? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas pięciodniowego szkolenia "Spadochron".

Zdobywając licencję trenera programu „Spadochron", można nauczyć się odkrywania potencjału zawodowego osób bezrobotnych, poszukujących pracy, planujących karierę bądź zmieniających zawód. Przy okazji można też zwiększyć swój własny potencjał zawodowy.

Program szkoleniowy „Spadochron" jest najpopularniejszym programem z dziedziny planowania kariery zawodowej wykorzystywanym przez osoby szukające pracy i doradców zawodowych w USA, Kanadzie, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Szwajcarii i we Włoszech. FISE, współpracując z grupą specjalistów z dziedziny psychologii, zarządzania i edukacji, przygotowała podobny program i prowadzi szkolenia od 19. dostosowując program do aktualnych realiów rynku.

Program polega na odkrywaniu potencjału oraz analizie optymalnych warunków pracy dla danej osoby oraz zmotywowaniu jej do aktywnego poszukiwania zatrudnienia. Uczestnicy po przejściu 5-dniowego szkolenia otrzymują licencję uprawniającą do wykorzystywania gotowego narzędzia przygotowanego przez FISE do pracy z osobami bezrobotnymi, poszukującymi zatrudnienia, planującymi karierę lub przechodzącymi proces przekwalifikowania.

Celem systemu licencyjnego jest utrzymanie wysokiego standardu szkoleń i stworzenie warunków do adaptacji Programu „Spadochron” na grunt aktualnej sytuacji społecznej i ekonomicznej w Polsce. Odbywa się to na drodze kontaktu z licencjonowanymi trenerami, a także poprzez zbieranie danych o prowadzonych kursach, ewaluacje szkoleń, ciągłą aktualizację merytoryczną Programu i materiałów szkoleniowych.

Odbiorcy szkolenia: Doradcy zawodowi, coache, trenerzy rozwoju osobistego, pracownicy biur karier, urzędów pracy, liderzy klubów pracy, animatorzy młodzieżowi, edukatorzy.

Cel ogólny szkolenia:

Pozyskanie wiedzy dotyczącej programu „Spadochron” i umiejętności jego wykorzystywania w pracy z osobami poszukującymi pracy lub planującymi karierę zawodową (potencjał – analiza – mo

Metody: Szkolenie warsztatowe aktywizujące uczestników, w tym: autoanaliza, ćwiczenia projekcyjne, dyskusje w małych grupach, udzielanie informacji zwrotnej, miniwykłady. Materiały (w cenie szkolenia):

  • Zeszyt ćwiczeń FISE pt. „Spadochron. Kurs dla osób planujących karierę, szukających pracy i zmieniających zawód”
  • Książka R. Bollesa ''Jakiego koloru jest twój spadochron?"

Dla wytrwałych i zainteresowanych, mamy secjalną ofertę. 5-cio dniowe szkolenie kosztuje 1 800 zł. Dla wszystkich osób, które wyślą swoje zgłoszenie do 17 października 2018 r. dostaną 10% zniżki. Wysyłając zgłoszenie na adres proszę dopisać informację: "10% dla NGO".

http://www.fise.org.pl/x/452506


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Warszawa, Plac Konstytucji 5 14, 00-657 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2018-11-05 do 2018-11-09
Organizator:

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

Adres:

Plac Konstytucji 5 14, 00-657 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

226220191

Www:

http://www.fise.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja zawodowa
  • edukacja
  • ekonomia, rynek pracy
  • przeciwdziałanie bezrobociu
  • rozwój zawodowy