Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Seminarium "Darmowe narzędzie technologiczne dla NGO"

autor(ka): Aneta Krawczyk
2018-10-04, 08:57
bezpłatne
archiwalne
Federacja Centrum Szpitalna zaprasza przedstawicieli/ki organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających, na bezpłatne seminarium poświęcone darmowym narzędziom technologicznym.

Żyjemy w świecie zdominowanym przez technologiczną rewolucję. Jak organizacje pozarządowe mogą odnaleźć się w tej cyfrowej zmianie? Z jakich bezpłatnych narzędzi technologicznych mogą skorzystać, aby działały sprawniej, lepiej i szybciej? Jak mogą się „ulepszyć” i technologicznie „wzmocnić”, aby realizowały swoją misję jak najpełniej. Na te i kilka innych pytań, postaramy się odpowiedzieć na warsztacie i w trakcie seminarium z Fundacją TechSoup.

Termin i miejsce: seminarium odbędzie się w dniu 16.10.2018 r. (wtorek) w godz. 16.30-20.00 w siedzibie Federacji Centrum Szpitalna, w Warszawie przy ul. Szpitalnej 5/5.

Co się wydarzy?

Podczas spotkania warsztatowego z TechSoup, czyli Technologiczną Zupą J, dowiesz się, w jaki sposób nowoczesne technologie i aplikacje mogą ułatwić pracę w Twojej organizacji a także sprawić, aby była ona efektywniejsza.

Poznasz dobre praktyki wykorzystywania nowych technologii i narzędzi IT w pracy organizacji pozarządowych.

Otrzymasz również informacje, jak otrzymać oprogramowanie bezpłatnie lub za niską opłatą. Dzięki TechSoup, III sektor może korzystać z nowoczesnego oprogramowania i sprzętu IT oferowanego w niskich opłatach administracyjnych.

Fundacja TechSoup wspiera inne organizacje pozarządowe, biblioteki i muzea publiczne oraz ich pracowników w efektywnym korzystaniu z nowych technologii. Więcej informacji: www.techsoup.pl

Seminarium poprowadzi Jerzy Nowak z Fundacji TechSoup - który na co dzień zajmuje się rozwijaniem i udoskonalaniem wsparcia TechSoup dla polskich organizacji pozarządowych, bibliotek i muzeów. Jest odpowiedzialny za rozwój programowy, nowe oferty i usługi dla III sektora. Zwolennik tezy, że nowe technologie i narzędzia IT – mądrze i odpowiedzialnie używane – pomagają skuteczniej odpowiadać na wyzwania społeczne.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 14.10.2018.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

https://crm.boris.org.pl/rejestracja/seminarium-centrumszpitalna-16.10.2018

Decyduje kolejność zgłoszeń. Każda osoba, która wyśle zgłoszenie, otrzyma wiadomość mailową z informacją czy zakwalifikowała się na wydarzenie czy widnieje na liście rezerwowej.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie, że na seminarium będzie przyjmowana jedna osoba z organizacji.

Osoba do kontaktu: Anna Woldan (, 22 828 91 28).

Zapraszamy!

Seminarium realizowane jest przez Federację Centrum Szpitalna w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Poznaj pełną ofertę SCWO: www.warszawa.ngo.pl/scwo.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Federacja Centrum Szpitalna, Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-10-16
Organizator:

Federacja Organizacji Pozarządowych CENTRUM SZPITALNA

Adres:

Szpitalna 5 5, 00-031 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 828 91 28

E-mail:

centrumszpitalna@szpitalna.ngo.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie