Przejdź do treści głównej

Warszawa. Akademia Dobrej Komunikacji - 18 października

autor(ka): Liza Nema
2018-09-25, 08:52
bezpłatne
ADK
Chcecie dowiedzieć się, jak zbudować silną pozycję i markę organizacji oraz dobrze zaplanować i prowadzić działania komunikacyjne? Jak mówić do odbiorców, aby nas rozumieli? Jak dzięki komunikacji osiągać zamierzone cele? Już wkrótce na pierwszym szkoleniu w ramach Akademii Dobrej Komunikacji poznacie odpowiedzi na te i wiele innych pytań!

Akademia Dobrej Komunikacji powstała po to, żeby pomóc organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, marketing i działania public relations. W trakcie cyklu szkoleń, do udziału w którym zapraszamy, zwrócimy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Jest to cykl szkoleń dla organizacji pozarządowych i grup aktywistów, w czasie których rozwijają one swoje kompatencje cyfrowe. Pierwsze szkolenie z cyklu trzech będzie dotyczyć budowania strategii komunikacji.

Realizatorzy projektu, Przestrzeń from Facebook i Fundacja TechSoup, chcą, aby każda organizacja non-profit, działająca społecznie poznała korzyści z obecności w Internecie, a także nauczyła się prowadzić komunikację w odpowiedzialny i świadomy sposób.

Akademia Dobrej Komunikacji ma zasięg ogólnopolski. Szkolenia będą organizowane w każdym województwie przez partnerów projektu.

W województwie mazowieckim szkolenie będzie prowadził współorganizator projektu Fundacja TechSoup.

Na pierwszym szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, po co organizacji plan komunikacji, dlaczego każda organizacja jest marką oraz jakie błędy w komunikacji popełniamy i jak tego uniknąć.

PLAN 1. SZKOLENIA:

1. Wprowadzenie
2. Komunikacja jako konkurowanie o uwagę
3. Ocena otoczenia 4. Analiza odbiorców 5. Budowanie marki organizacji 6. Cele komunikacyjne 7. Jak zbudować skuteczny przekaz? 8. Podsumowanie

TRENER: Szkolenie poprowadzi Kasia Zwolak-Szwechowicz. Nowe technologie, aktywizm, III sektor - Kasia od ponad 2 lat łączy te światy w Fundacji TechSoup, gdzie odpowiada za komunikację brandów TechSoup Polska i TechSoup Europe oraz komunikację wewnątrz tej międzynarodowej organizacji. Robi to, co lubi najbardziej: pisze, nagrywa, tworzy grafiki, filmiki, newslettery i prezentacje, prowadzi social media i strony internetowe. I ciągle się uczy, bo rewolucja technologiczna nie stoi w miejscu!

KTO DOKŁADNIE MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII DOBREJ KOMUNIKACJI?

 • Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie danego województwa
 • Chcemy zapewnić możliwość udziału jak największej liczbie organizacji i grup: zapraszamy zatem tylko po jednej osobie z organizacji lub grupy.

REKRUTACJA:

 • Aby zgłosić swójudział, prosimy o rejestrację: po niej otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia (rejestracja nie oznacza udziału w szkoleniu)
 • O wyniku kwalifikacji na szkolenie poinformujemy w osobnym mailu: oczekuj wiadomości (kwalifikacja oznacza udział w szkoleniu)

DODATKOWE INFORMACJE:

 • Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
 • W czasie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe i obiad
 • Na szkolenie należy przynieść swojego laptopa
 • Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny
 • Rejestracja i udział w szkoleniu oznacza akceptację przez uczestnika w całości Regulaminu szkoleń ADK

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61, 00-001 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-10-18
Organizator:

Fundacja Techsoup

Adres:

Bracka 25, 00-028 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

662 185 481

E-mail:

kontakt@techsoup.pl

Www:

http://www.techsoup.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • nowe technologie
 • PR, promocja, wizerunek