Przejdź do treści głównej

Warszawa. Warsztaty o zarządzaniu projektami w ramach projektu Ekspert

autor(ka): Michał Samaruk
2018-09-14, 08:53
bezpłatne
II edycja projektu Ekspert odbędzie się 20 października w warszawskim Startberry. Założeniem projektu jest jednodniowy warsztat skierowany do osób w wieku 18 – 29 lat, a jego główny cel to przekazanie specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

Już w październiku rusza II edycja PROEJKTU EKSPERT, który organizowany jest pod marką Project Management Day of Service, promowaną przez Project Management for Change (pm4change), organizację z USA, która z powodzeniem wprowadziła podobną formułę w USA i Australii.

Inicjatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Projektów Młodzieżowych wydawca Karty EURO26, współorganizator wielu projektów młodzieżowych (m.in. Mobility in the Mind, Time for Youth), członek Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych, sieci EURODESK oraz specjaliści z PMExperts, którzy współpracowali z takimi firmami jak Amica, PZU, Google, Orlen.

II edycja PROJEKT EKSPERT odbędzie się 20 października w warszawskim Startberry. Założeniem projektu jest jednodniowy warsztat skierowany do osób w wieku 18 – 29 lat, a jego główny cel to przekazanie specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zgodnie z przewidywaniami, Uczestnicy Projektu zrealizowali 4 projekty w 5 osobowych grupach, które zostały poprowadzone przez Konsultantów z PMExperts.

Udział w warsztacie jest bezpłatny, a ilość Uczestników uzależniona od kolejności zgłoszeń.

Szczegóły oraz warunki rekrutacji PROJEKTU EKSPERT znajdują się na stronie: http://www.projektekspert.pl/


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Startberry, Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-10-20
Organizator:

Polskie Stowarzyszenie Projektów Młodzieżowych

Adres:

Długi Targ 11/12, 80-828 Gdańsk, woj. PM

Tel.:

58 301 63 22

Faks:

58 301 89 12

E-mail:

euro26@euro26.org.pl

Www:

http://www.euro26.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • młodzież
  • zarządzanie