Przejdź do treści głównej

VI Konferencja Koalicji Prezesi-wolontariusze „Wolontariat kompetencji w nowoczesnej filantropii” [patronat ngo.pl]

autor(ka): Weronika Chrapońska
2018-09-12, 13:50
VI Konferencja Koalicji Prezesi-wolontariusze „Wolontariat kompetencji w nowoczesnej filantropii. Skills Volunteering &Venture Philanthropy” odbędzie się 27 listopada 2018 r. w Warszawie.

Konferencja będzie wyjątkową okazją do poznania wartości wolontariatu kompetencji i kultury dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. To właśnie kapitał wiedzy ekspertów, liderów biznesu – przekazywany bezinteresownie - jest bezcenny dla przedsiębiorców społecznych, innowatorów i organizacji realizujących społeczne cele.

Prelegentami konferencji będą m.in. prezesi i wiceprezesi firm – od lat aktywni wolontariusze kompetencji - którzy opowiedzą o formach swojej działalności i jej społecznej wartości.

Wolontariat kompetencji jest kluczowym elementem nowoczesnej filantropii, w tym szczególnie modelu Venture Philanthropy – łączącego wsparcie finansowe oraz niefinansowe, w postaci doradztwa i szkoleń – który również zostanie zaprezentowany podczas konferencji, na przykładach zagranicznych i pierwszych polskich przedsięwzięć.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: www.dobrybiznes.info
Miejsce: Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club, plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-11-27
Organizator:

Inwestycje Społeczne

Adres:

Marszałkowska 6,

Www:

http://www.dobryzbiznes.info 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • CSR odpowiedzialny biznes
  • dobroczynność
  • wolontariat
  • wolontariusze