Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Seminarium "Trening wystąpień publicznych"

autor(ka): Marlena Skalska
2018-09-12, 08:55
bezpłatne
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych oraz spółdzielni socjalnych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających na bezpłatne seminarium "Trening wystąpień publicznych", które odbędzie się 26 września w godz. 9.00 - 16.00 w siedzibie Fundacji FRSO.

Zapraszamy na bezpłatne seminarium poświęcone wystąpieniom publicznym.

Wystąpienia publiczne to sztuka nie tylko sprawnego formułowania swoich myśli, wiedzy i przekazu, ale także opanowania stresu, swojego ciała oraz dobrego poruszania się na scenie. Podczas praktycznego seminarium uczestnicy przedstawią swoje 5 minutowe wystąpienie, a eksperci PROPSY PR przekażą do niego informacje zwrotne, konstruktywną krytykę i przedstawią warte zapamiętania wskazówki na przyszłość.

Seminarium poprowadzą Anna Kiedrzyńska-Tui oraz Bartosz Łopiński – właściciele agencji PROPSY PR, która skierowana jest na promocję działań społecznych w przestrzeni publicznej. Eksperci PROPSY PR posiadają ponad 7-letnie doświadczenie w branży Public Relations we wszystkich sektorach: administracji publicznej, biznesie oraz organizacji pozarządowych. PROPSY PR współpracuje z kilkunastoma organizacjami: fundacjami i stowarzyszeniami oraz biznesem skierowanym na działania społeczne, aby wspierać ich działania komunikacyjne.

Ważna informacja: Każdy uczestnik proszony jest o przygotowanie 5 minutowego wystąpienia na wybrany przez siebie temat przy założeniu, że prezentuje go do szerokiej grupy odbiorczej (nie znającej specyfiki jego tematu). Wystąpienie może być oparte na prezentacji w tle lub na samej przemowie do publiczności. Formę wystąpienia wybiera uczestnik seminarium. Po zapisaniu się na seminarium uczestnik jest zobowiązany wysłać temat wystąpienia na adres:

Wysyłając temat wystąpienia uczestnik może dosłać także jedno zagadnienie z zakresu wystąpień publicznych, na które chciałby otrzymać informacje podczas seminarium.

INFORMACJE O SEMINARIUM

Termin: 26 września 2018 (środa)

Miejsce szkolenia: Siedziba FRSO, Warszawa, ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61

Czas trwania: część 1 - godz. 9.00 - 12.30, część 2 - godz. 13.00 - 16.00

UWAGA: Seminarium jest rozłożone na dwie części. Prosimy o zapisywanie się na całe wydarzenie . Osoby, które nie mogą wziąć udział w całym wydarzeniu nie zostaną wybrane.

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA SEMINARIUM?

Aby wziąć udział w seminarium, prosimy o wypełnienie formularzy:

rekrutacja cz.1

rekrutacja cz.2

UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 września 2018 roku do godziny 24.00

O STOŁECZNYM CENTRUM WSPIERANIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FRSO) w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Siedziba Fundacji FRSO, Kłopotowskiego Ignacego (Księdza Ignacego Kłopotowskiego) 6 lok. 61, 03-717 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-09-26
Organizator:

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Adres:

Kłopotowskiego 6 59/60, 03-717 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie

Tel.:

22 616 33 16

E-mail:

frso@frso.pl

Www:

http://www.frso.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • PR, promocja, wizerunek
  • rozwój zawodowy