Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: Dofinansowanie w ramach programu Rb 2018 - cel szczegółowy nr 3 - Przeciwdziałanie zjawiskom patologii oraz ochrona dzieci i młodzieży

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-08-03, 14:07
archiwalne
Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu porządku i bezpieczeństwa publicznego w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020”. Wszyscy chętni są zaproszeni do składania ofert w terminie do 17 sierpnia br.

Zadania z obszaru: Przeciwdziałanie zjawiskom patologii oraz ochrona dzieci i młodzieży – Organizowanie akcji i inicjatyw ukierunkowanych na zagospodarowanie czasu wolnego (zajęcia pozaszkolne, przedsięwzięcia edukacyjne, zajęcia plenerowe, zajęcia sportowe itp.) mających na celu przeciwdziałanie agresji, przemocy i patologii wśród dzieci i młodzieży.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs

 


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Mazowiecki Urząd Wojewódzki
Data wydarzenia: od 2018-08-03 do 2018-08-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • bezpieczeństwo
  • edukacja
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka
  • przeciwdziałanie przemocy
  • wychowanie