Przejdź do treści głównej

Debata "Walka o Ukrainę: postępy i wyzwania w 2018 r."

autor(ka): Katarzyna Groblewska
2018-06-22, 18:30
archiwalne
fot. Аимаина хикари
#forumIdei Fundacji Batorego oraz Chatham House zapraszają na debatę "Walka o Ukrainę: postępy i wyzwania w 2018 r.", która odbędzie się 27 czerwca w godzinach 16:00 - 18:00 w siedzibie Fundacji Batorego (ul. Sapieżyńska 10a, Warszawa).

#forumIdei Fundacji Batorego oraz Chatham House zapraszają na debatę "Walka o Ukrainę: postępy i wyzwania w 2018 r.", która odbędzie się 27 czerwca w godzinach 16:00 - 18:00 w siedzibie Fundacji Batorego (ul. Sapieżyńska 10a, Warszawa).

W czasie debaty poszukamy odpowiedzi na pytania:

Jakie są perspektywy dalszej integracji Ukrainy z UE? Czy Zachód nadal będzie udzielać Ukrainie „krytycznego wsparcia”? W jaki sposób Ukraina może efektywnie wdrażać reformy gospodarcze i przyciągnąć bezpośrednie inwestycje zagraniczne? Jakie jest prawdopodobieństwo odwrócenia reform i jakiego rodzaju dynamiki w tym obszarze możemy się spodziewać?

Cztery lata po Euromajdanie Ukraina nadal walczy o swoje przetrwanie jako niezależne i rentowne państwo. Bazując na wynikach raportu Chatham House "Walka o Ukrainę", paneliści omówią perspektywy przyszłości Ukrainy i przedstawią rekomendacje zmian dla społeczeństwa obywatelskiego, gospodarki i przywództwa politycznego.

Słowo wstępne wygłoszą:

- Kataryna Wolczuk (Chatham House, współautorka raportu "Walka o Ukrainę") - Timothy Ash (Bluebay Asset Management, Londyn, współautor raportu "Walka o Ukrainę") - Marta Jaroszewicz (Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia).

Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusji.

Rejestracja na debatę: https://crm.batory.org.pl/formularz/Walka-o-Ukraine%3A-postepy-i-wyzwania-w-2018 #DebatyBatorego #Ukraina

fot. Аимаина хикари


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja im. Stefana Batorego
Miejsce: Fundacja im. Stefana Batorego, Sapieżyńska 10a, Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-06-27
Organizator:

Fundacja im. Stefana Batorego

Adres:

Sapieżyńska 10a, 00-215 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 536 02 00

Faks:

22 536 02 20

E-mail:

batory@batory.org.pl

Www:

http://www.batory.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • działalność międzynarodowa
  • integracja europejska
  • polityka międzynarodowa
  • współpraca międzynarodowa