Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Szkolenie "Metodologia tworzenia projektu"

autor(ka): Ewelina Markowska
2018-06-22, 08:57
bezpłatne
archiwalne
Stowarzyszenie BORIS zaprasza przedstawicieli warszawskich organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie dotyczące metodologii tworzenia projektu, które odbędzie się 5 lipca 2018 r. w godz. 9.30 – 16.30 w Stowarzyszeniu BORIS.

OPIS SZKOLENIA:

Projekt jest podstawą dla działania każdej organizacji, służy też do wypełniania wniosków o dotacje. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą dowiedzieć się i przepracować warsztatowo poszczególne elementy projektu tak, aby umiejętność ta przydała się im i ich organizacji. Po szkoleniu osoby uczestniczące będą mogły samodzielnie przeprowadzić proces utworzenia projektu od wstępnego pomysłu do zdefiniowania każdego z wymaganych elementów projektu i umieszczenia ich w konkretnym formularzu wniosku o dotacje.

Zajęcia prowadzić będzie Zbigniew Wejcman, który od ponad 25 lat jest ekspertem i trenerem w zakresie rozwoju organizacji pozarządowych, w tym pracy z projektem.

WARUNKI PRZYJECIA NA SZKOLENIE:

1. Szkolenie jest adresowane do warszawskich organizacji pozarządowych, jeśli adres organizacji na to nie wskazuje, proszę na maila wysłać informację czy i jakie działania organizuje Państwa organizacja dla mieszkańców Warszawy?

2. Przyjmiemy maksymalnie trzy osoby z jednej organizacji.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Aby wziąć udział w szkoleniu, wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 1 lipca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 2 lipca 2018. Prosimy przeglądać SPAM

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, , 22-890-94-49 wew. 11

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji. Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Stowarzyszenie Boris, Warecka 4/6, 00-040 Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-07-05
Organizator:

Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS

Adres:

Warecka 4/6, 00-040 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 624 02 80

E-mail:

boris@boris.org.pl

Www:

http://www.boris.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • pisanie projektów
  • zarządzanie