Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Seminarium „Pozyskiwanie środków i zasobów”

autor(ka): Ewelina Markowska
2018-06-15, 08:57
bezpłatne
archiwalne
Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) zaprasza wszystkich przedstawiciel(k)i organizacji pozarządowych oraz pracowników urzędu i jednostek organizacyjnych Dzielnicy Warszawa-Wola na bezpłatne seminarium poświęcone pozyskiwaniu środków przez podmioty 3 sektora. Seminarium odbędzie się 25 czerwca 2018 r. w godz. 16.00 – 19.00 w Urzędzie Dzielnicy Wola.

OPIS SEMINARIUM:

Możliwość realizacji celów statutowych organizacji pozarządowych opiera się na społecznym lub zawodowym zaangażowaniu osób, a także pozyskiwanych przez nie środków finansowych i innych zasobów materialnych i niematerialnych. Realizacja zadań publicznych w drodze konkursów ofert jest najpopularniejszą formą pracy na rzecz lokalnej społeczności z wykorzystaniem źródeł zewnętrznych, lecz katalog możliwości fundraisingowych i pochodnych jest bardzo bogaty.

W trakcie seminarium przedstawione zostaną liczne narzędzia i mechanizmy pozyskiwania środków tak, aby osoby uczestniczące w spotkaniu mogły następnie przypisać dane źródło lub metodę do planowanej przez siebie działalności społecznej.

Zajęcia prowadzić będzie Zbigniew Wejcman, który od ponad 25 lat jest ekspertem i trenerem w zakresie rozwoju organizacji pozarządowych.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Aby wziąć udział w szkoleniu, wypełnij formularz rejestracyjny do dnia 21 czerwca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 22 czerwca 2018. Prosimy przeglądać SPAM

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, , 22-890-94-49 wew. 11

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Wydarzenie jest skierowane do organizacji prowadzących działania na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz do osób planujących założenie takiej organizacji. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Urząd Dzielnicy Wola, Al. Solidarności 90, 01-003 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-06-25
Organizator:

Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS

Adres:

Warecka 4/6, 00-040 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 624 02 80

E-mail:

boris@boris.org.pl

Www:

http://www.boris.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • zarządzanie