Przejdź do treści głównej

Teatr ME/ST gra w wakacje

autor(ka): Wiktoria Marzena Dąbrowska
2018-06-12, 15:29
archiwalne
Fundacja Artystyczna ME/ST zaprasza na spektakle, które odbędą się w lipcu i sierpniu. Zapraszamy wszystkich, tych którzy tego lata zamierzają dobrze wykorzystać wakacyjny czas. Przygotowaliśmy bilety w promocyjnych cenach od 70 zł nawet do 10 zł. Więcej na www.mestteatr.pl.

Zaplanuj wakacje z TEATREM ME/ST.

W tym roku latem TEATR ME/ST będzie prezentował swoje spektakle dla warszawiaków oraz osób, które postanowiły odwiedzić stolicę w lipcu i w sierpniu. Zapraszamy do nastrojowego miejsca w samym sercu miasta, do Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal 2.

TEATR ME/ST to niezależny, autorski teatr, prowadzony przez dwoje artystów:

Magdalenę Engelmajer i Szymona Turkiewicza.

W repertuarze teatru znajdują się zróżnicowane stylistycznie spektakle, które łączy oryginalny język, autorska, tworzona na żywo muzyka oraz tematyka,

dotycząca relacji międzyludzkich i mechanizmów, jakie oddziałują na współczesnego człowieka. W lipcu proponujemy publiczności trzy spektakle, a każdy z nich niesie z sobą inną dawkę emocji.

Rozpoczynamy od „STOSUNKÓW PRAWNYCH”, damsko-męskiej komedii, w której język prawniczy wkrada się do codziennego życia. Błyskotliwe dialogi, energetyczna, swingująca muzyka oraz świetne kreacje aktorskie to gwarancja doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie.

Kolejna propozycja to spektakl „MAMA”. Dramat psychologiczny, opowiadający historię trzech córek, których tytułowa mama była wielką awangardową artystką. Spektakl o tym, czy sztuka może wpłynąć na życie człowieka i czy matka ma prawo zrobić wszystko ze swoimi dziećmi. Inspiracją dla twórców była działalność Mariny Abramović. Lipiec zakończymy spektaklem „INSTYNKT MACIERZYŃSKI”. To niezwykle szczery i poruszający spektakl o pierwszych miesiącach spędzonych z nowo narodzonym dzieckiem.

Sztuka pokazuje jasne i ciemne strony macierzyństwa. To propozycja dla tych, którzy planują lub nie planują mieć dzieci oraz dla tych, którzy dzieci już mają.

Zapraszamy wszystkich, tych którzy tego lata zamierzają dobrze wykorzystać wakacyjny czas.
Przygotowaliśmy bilety w promocyjnych cenach od 70 zł nawet do 10 zł.
Więcej na www.mestteatr.pl Działalność teatru jest współfinansowana przez m.st. Warszawa.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Teatr ME/ST
Miejsce: Pałac Zamoyskich , Foksal 2, Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2018-06-30 do 2018-08-27
Organizator:

Fundacja Artystyczna ME/ST

Adres:

Makolągwy 11 lok. 15, 02-811 Warszawa-Ursynów, woj. mazowieckie

Tel.:

504 825 520

E-mail:

m.engel@autograf.pl

Www:

http://www.mestteatr.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • sztuka