Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Zgłoś się na seminarium "Jak mówić do darczyńcy, by wsparł Twoją misję?"

autor(ka): Aneta Krawczyk
2018-06-13, 08:57
bezpłatne
archiwalne
Jeśli jesteś ciekaw/a jak przekonująco, emocjonalnie i krótko opowiedzieć o swojej misji i jak dołączyć do tego prośbę o pieniądze – to spotkanie dla Ciebie. Porozmawiamy, jak i co mówić – by przekonać odbiorcę, aby stał się właśnie Twoim Darczyńcą. Federacja Centrum Szpitalna zaprasza przedstawicieli/ki organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających na bezpłatne seminarium poświęcone komunikacji z darczyńcami.

Dlaczego warto wziąć udział w seminarium?

Dzięki udziałowi w seminarium dowiesz się:

  • jakie są konkretne zasady komunikacji z Darczyńcą,
  • jak tworzyć apele fundrasingowe,
  • poznasz dobre praktyki i konkretne przykłady.

W krótkiej części warsztatowej – będziemy tworzyć apele dla Twojej organizacji. Będzie też miejsce na Twoje pytania.

O osobie prowadzącej

Sylwia Kobayashi – ekspert ds. strategii i komunikacji fundraisingowej, doradca dla NGO, coach, właścicielka pracowni Coachingu i Fundraisingu Sentio. Pracuje z polskimi organizacjami pozarządowymi, bo wierzy, że mogą być duże, sprawcze i - w dobrym tego słowa znaczeniu - bogate. A wszystko po to, by mogły wypełniać swoją misję tak jak zamarzą. Pomaga NGO stawać się niezależnymi finansowo i budować duże i lojalne grupy darczyńców. Tworzy z nimi długofalowe strategie fundraisingowe, skuteczne kampanie i komunikaty dla Darczyńców i pomaga w ich wdrożeniu.

Ma ponad 24 lata doświadczeń w marketingu, komunikacji i fundraisingu. Pracując po stronie korporacji, zdobyła doświadczenie w komunikacji marketingowej, public relations i zarządzaniu marką. Po stronie NGO odpowiadając za rozwój i fundraising w dużej międzynarodowej fundacji, razem z zespołem, stworzyli od zera wielokanałowy, efektywny program fundraisingowy. Fundacja zbudowała dużą i lojalną grupę darczyńców – a to dało jej niezależność finansową.

Jest fanem tworzenia długofalowej strategii, jednak wierzy, że tylko w parze z detaliczną pracą operacyjną – daje ona sukces. Wierzy, że Darczyńca i misja jest zawsze w centrum.

Informacje dotyczące seminarium

Termin seminarium: 21.06.2018 (czwartek) w godz. 16.00-20.00.

Miejsce: seminarium odbywa się siedzibie Centrum Szpitalna, przy ul. Szpitalnej 5/5 w Warszawie.

Jak zgłosić się do udziału w seminarium?

Aby wziąć udział w seminarium prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19.06.2018. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wysłanie zgłoszenie nie jest jednoznaczne z przyjęciem na listę uczestników/czek.

Ważne!

Każda osoba, która się zgłosi na seminarium, otrzyma mailową wiadomość z informacją czy została zakwalifikowana do udziału w seminarium w terminie 20.06.2018.

W przypadku braku wiadomości prosimy o pilny kontakt telefoniczny z nami.

Osoba do kontaktu: Anna Woldan: , (22) 828 91 28.

Zapraszamy!

O Stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Seminarium realizowane jest przez Federację Centrum Szpitalna w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Oferta SCWO jest skierowana do organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i/lub osób w niej mieszkających, oraz osób planujących założenie takiej organizacji.

Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo. Aktualności: fb/warszawa.ngo.
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Federacja Centrum Szpitalna, Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-06-21
Organizator:

Federacja Organizacji Pozarządowych CENTRUM SZPITALNA

Adres:

Szpitalna 5 5, 00-031 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 828 91 28

E-mail:

centrumszpitalna@szpitalna.ngo.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • PR, promocja, wizerunek
  • współpraca z biznesem