Przejdź do treści głównej

Druga Piesza Masa Krytyczna

autor(ka): Organizatorzy
2018-06-11, 12:24
archiwalne
16 czerwca 2018 r. ulicami Warszawy przejdzie drugi marsz Pieszej Masy Krytycznej. Przeszkody nie są dla naszej wygody!

W trzecią sobotę czerwca o godz. 12:00 z ronda de Gaulle’a w Warszawie wystartuje druga warszawska Piesza Masa Krytyczna. To wspólna akcja ruchów miejskich i organizacji społecznych z Warszawy, które połączyły siły, by walczyć o bezpieczeństwo i komfort pieszych w mieście.

Na stronie wydarzenia w zainteresowanie zadeklarowało już ponad 1000 osób: https://www.facebook.com/events/227701477993810/

CO ROBIMY?
Nagłaśniamy problemy pieszych w Warszawie – domagamy się lepszej infrastruktury oraz bezpieczeństwa na ulicach. Zwracamy uwagę na takie problemy jak bariery architektoniczne, np. kładki, przejścia podziemne, niepotrzebne przyciski przy przejściach dla pieszych, wysokie schody bez wind, a także zastawione chodniki brak poczucia bezpieczeństwa na ulicach. Chcemy, aby Warszawa była dostępna dla wszystkich - dorosłych, dzieci, rodziców z wózkami, osób na wózkach lub z kontuzjami oraz osób starszych. Przypominamy, że każdy z nas jest pieszym.


Pliki do pobrania

Źródło: info. nadesłana
Data wydarzenia: 2018-06-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • miasto
  • rozwój lokalny
  • ruchy miejskie
  • wspólnoty i społeczności lokalne