Przejdź do treści głównej

Kongres „Prawo dla odpowiedzialności” [patronat ngo.pl]

autor(ka): Iga Klóskowska
2018-05-22, 17:20
archiwalne
Kongres „Prawo dla odpowiedzialności” jest jedynym w Polsce wydarzeniem, podczas którego tematyka społecznej odpowiedzialności biznesu omawiana jest w kontekście relacji między odpowiedzialnością społeczną a prawem zachęcającym do świadomego działania na rzecz społeczności lokalnych, środowiska naturalnego oraz struktury wewnętrznej i efektywności firm. Kongres odbędzie się 20-21 czerwca 2018 r. w Digital Knowledge Village w Warszawie.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland, od 37 lat zrzeszające młodych prawników i aktywnie działające na rzecz środowiska prawniczego w Polsce, pragnąc otworzyć się na nowe inicjatywy, pokazać swoje przywiązanie do praw człowieka i zaangażowanie społeczne, zaprasza Was na Kongres „Prawo dla odpowiedzialności”.

Kongres „Prawo dla odpowiedzialności” jest jedynym w Polsce wydarzeniem, podczas którego tematyka społecznej odpowiedzialności biznesu omawiana jest nie tylko w kontekście dobrych praktyk, lecz także relacji między odpowiedzialnością społeczną a prawem zachęcającym do świadomego działania na rzecz społeczności lokalnych, środowiska naturalnego oraz struktury wewnętrznej i efektywności firm. Naszym celem jest stworzenie platformy do interakcji, wymiany doświadczeń i opinii między przedstawicielami przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, samorządów terytorialnych i społeczności lokalnych oraz podniesienie świadomości społecznej na temat odpowiedzialnej działalności

W ramach dwudniowego wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych poświęconych różnym dziedzinom prawa i wielu strategiom CSR prezentowanym przez zaproszonych gości, m.in. w panelu o ochronie środowiska, o pomocy prawnej pro bono jako działaniu społecznie odpowiedzialnym, czy o wpływie odpowiedzialności społecznej na wizerunek marki i wybory konsumentów.

Zapisy na Kongres „Prawo dla odpowiedzialności” odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2018 r. w Digital Knowledge Village przy ulicy Puławskiej 457 w Warszawie.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Kongres „Prawo dla odpowiedzialności”
Miejsce: Digital Knowledge Village, ul. Puławska 457, Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: od 2018-06-20 do 2018-06-21
Organizator:

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland

Adres:

al. Stanów Zjednoczonych 72/30, 04-036 Warszawa, woj. Mazowieckie

Tel.:

663077716

E-mail:

board@elsa.org.pl

Www:

https://elsa.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • CSR odpowiedzialny biznes
  • współpraca z biznesem