Przejdź do treści głównej

Ruszył nabór Partnerów 9. Forum Rozwoju Mazowsza

autor(ka): Renata Nastańska
2018-05-15, 17:57
Logo 9 Forum Rozwoju Mazowsza
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczęła nabór Partnerów 9. Forum Rozwoju Mazowsza. Wydarzenie odbędzie się 17 i 18 października 2018 roku w Warszawie. Organizator zaprasza samorządy, ośrodki naukowe, organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorców działających na terenie Mazowsza do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia.

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczęła nabór Partnerów do dziewiątej edycji Forum Rozwoju Mazowsza. Wydarzenie, którego ideą jest promocja funduszy europejskich, wymiana doświadczeń oraz dyskusje o możliwościach wzmacniania innowacyjności i przedsiębiorczości w regionie, odbędzie się 17 i 18 października 2018 roku na terenie Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa. Hasłami przewodnimi tegorocznej edycji będą: „REGION PRZYSZŁOŚCI”, „EKO REGION” oraz „CZŁOWIEK i MEDYCYNA”. Podobnie jak w latach ubiegłych organizator zaprasza samorządy, ośrodki naukowe, organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorców działających na terenie Mazowsza do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia.

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym w województwie mazowieckim wydarzeniem o charakterze konferencyjno-warsztatowym, dotyczącym rozwoju regionu. Debaty, prezentacje dobrych praktyk, demonstracje innowacyjnych technologicznie prototypów przyciągają co roku zarówno Partnerów, jak i odwiedzających. Podczas ostatniej edycji 80 ekspertów reprezentujących administrację publiczną, przedsiębiorców, sektor naukowy i pozarządowy dzieliło się swoimi doświadczeniami i wiedzą z ponad dwoma tysiącami osób. Uczestnicy wydarzenia korzystali także z konsultacji w zakresie możliwości uzyskania dofinasowania ze środków europejskich.

W rym roku Forum Rozwoju Mazowsza będzie nawiązywało do haseł: „REGION PRZYSZŁOŚCI”, „EKO REGION” oraz „CZŁOWIEK i MEDYCYNA”. Wspólnie z zaproszonymi do współpracy Partnerami organizator zamierza dyskutować m.in. o potencjalnych możliwościach pozyskiwania dofinansowania z funduszy europejskich w kolejnych okresach finansowania, zagadnieniach ważnych dla rozwoju Mazowsza, ale także prezentować innowacyjne, czy proekologiczne inicjatywy realizowane obecnie na regionie. Wydarzenie skupi się wokół zagadnień najbardziej istotnych dla firm i instytucji.

Dodatkową atrakcją będzie zaproszenie do uczestnictwa w debatach gości z innych regionów: marszałków z 16 województw. W tym samym czasie co Forum, w Warszawie odbywał się będzie Konwent Marszałków Województw RP, którego uczestnicy pojawią się na wydarzeniu.

Organizator zaprasza wszelkie podmioty spełniające warunki przystąpienia do partnerstwa do nadsyłania zgłoszeń aplikacyjnych. Warto podkreślić, że dla Partnerów, którzy zostaną zaproszeni do współorganizacji 9. Forum Rozwoju Mazowsza, udział w wydarzeniu nie wiąże się z żadnymi obciążeniami finansowymi (nie płacą za udostępnioną im powierzchnię, możliwość promocji itp.). Zgłoszenia można nadsyłać do 30 maja br. Więcej informacji o wydarzeniu: www.forumrozwojumazowsza.pl


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Organizator
Miejsce: Centrum Konfrerencyjne Legii Warszawa, Łazienkowska, 00-449 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2018-10-17 do 2018-10-18
Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Adres:

Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

22 5422727

E-mail:

r.nastanska@mazowia.eu

Www:

http://www.funduszedlamazowsza.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój lokalny
  • rozwój regionalny
  • współpraca z administracją
  • współpraca z biznesem
  • współpraca z uczelniami