Przejdź do treści głównej

Racjonalność egzystencjalna w XXI wieku - otwarte seminarium

autor(ka): Barbara Kulpińska
2018-05-14, 09:51
archiwalne
Otwarte, bezpłatne seminarium przeznaczone dla każdej osoby, która jest zainteresowana wszelkimi, szczególnie globalnymi zmianami we wszystkich częściach świata w XXI wieku i ich oddziaływaniem na życie w naszym najbliższym środowisku. Seminarium odbędzie się 17 maja br. w Warszawie.

Zapraszamy na kolejne seminarium organizowane, ktore odbędzie się w ramach działania Pracowni Zrównoważonego Rozwoju, która jest kołem naukowym uczelni (Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa) oraz Koła TNOiK (Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa). Seminarium odbędzie się w Sali G uczelni, dnia 17 maja br. (czwartek) o godz.15,30. WSZ-SW mieści się w dworku przy ul. Siedmiogrodzkiej 3A – wejście od ul.Rogalińskiej, dojazd bus.105,155,136,178,191 przystanek Szpital Wolski.

Temat seminarium: ”Racjonalność egzystencjalna w XXI wielu” poprowadzi prof. dr hab. Kazimierz Kłosiński.

Synteza: Często zastanawiamy się co trzeba zrobić, czyli jak zorganizować działania, aby wdrożyć do praktyki życia codziennego wspaniałe, mądre, wzniosłe hasła, które niosą cudowne ideały i genialne wizje. Na seminarium zostaną omówione cele Zrównoważonego Rozwoju wg Agendy ONZ na okres do 2030 roku. W ten sposób włączamy się do głównego międzynarodowego i międzyrządowego Forum dla negocjacji odpowiedzi na globalne zmiany naszego świata.

Dyskusja po wykładzie stanowić powinna wkład do tego procesu w skali potrzeb całego naszego środowiska, tj. od potrzeb indywidualnych oraz rodziny zaczynając do potrzeb naszych małych ojczyzn, regionów i całego kraju.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: WSZ-SW
Miejsce: Warszawska Szkoła Zarządzania-Szkoła Wyższa, Siedmiogrodzka 3A sala G, 01-204 Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-05-17
Organizator:

WSZ-SW

Adres:

siedmiogrodzka 3A sala G, 01-204 Warszawa, woj. Mazowieckie

Tel.:

602-447-177

E-mail:

b.kulpinska@wp.pl

Www:

http://www.wsz-sw.edu.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja globalna i rozwojowa
  • zrównoważony rozwój