Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Seminarium "Małe granty"

autor(ka): Aneta Krawczyk
2018-04-13, 08:58
bezpłatne
archiwalne
Federacja Centrum Szpitalna zaprasza przedstawiceli/ki organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających na seminarium pt. Małe granty w Warszawie. Bezpłatne seminarium odbędzie się 26 kwietnia 2018 r., w godzinach 17:30-20:30, w naszej siedzibie przy ul. Szpitalnej 5/5.

Realizacja trybu „małych grantów” jest uproszczoną formą zlecania organizacjom pozarządowym realizacji zadań publicznych. Czym różni się od konkursów? Czy organizacja pozarządowa zawsze dostaje "mały grant"? Jak złożyć wniosek? Federacja Centrum Szpitalna zaprasza przedstawicieli/ki organizacji działających na rzecz Warszawy i jej mieszkańców na seminarium o „małych grantach”.

Termin i miejsce: seminarium odbędzie się w dniu 26.04.2018 r. (czwartek) w godz. 17.30-20.30 w siedzibie Federacji Centrum Szpitalna, w Warszawie przy ul. Szpitalnej 5/5.

Podczas spotkania prowadząca omówi:

  • charakterystykę projektu składanego w ramach "małych grantów" (w szczególności cele, rezultaty, harmonogram, budżet)
  • formularz wniosku (uproszczony formularz oferty) w generatorze wniosków na stronie witkac.pl
  • zasady składania wniosków „na mały grant” w Warszawie (kto, na co, jak, kiedy)

Seminarium kierowane jest szczególnie do nowych organizacji, które chciałby „sprawdzić” możliwości realizacji swoich działań w ramach zadań publicznych m. st. Warszawy.

Seminarium poprowadzi Monika Chrzczonowicz.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 24.04

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Decyduje kolejność zgłoszeń. Każda z zarejestrowanych osób, otrzyma maila z informacja czy zakwalifikowała się na seminarium. W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie, że na seminarium będzie przyjmowana jedna osoba z organizacji.

Osoba do kontaktu: Anna Woldan (, 22 828 91 28).

Zapraszamy!

Seminarium realizowane jest przez Federację Centrum Szpitalna w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO). Poznaj pełną ofertę SCWO: www.warszawa.ngo.pl/scwo.
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoData wydarzenia: 2018-04-26
Organizator:

Federacja Organizacji Pozarządowych CENTRUM SZPITALNA

Adres:

Szpitalna 5 5, 00-031 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 828 91 28

E-mail:

centrumszpitalna@szpitalna.ngo.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie