Przejdź do treści głównej

Chcesz skorzystać z oferty CAM „Nowolipie"? Podpowiedz, jak!

autor(ka): oprac. dobr. [warszawa.ngo.pl]
2018-04-13, 14:15
użytkownik
CAM ”Nowolipie”
Od stycznia na Muranowie działa miejskie Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie" (CAM „Nowolipie"), które oferuje swoje przestrzenie na niekomercyjne działania skierowane do osób starszych i związane z wymianą międzypokoleniową. Pomóż stworzyć ofertę, odpowiadającą na potrzeby organizacji. Wypełnij ankietę.

CAM „Nowolipie" to nowopowstała jednostka miejska, której celem jest m.in. stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju niekomercyjnych działań, projektów oraz inicjatyw na rzecz warszawskich seniorów.

 

 

CAM „Nowolipie” nieodpłatnie udostępnia przestrzeń organizacjom pozarządowym, inicjatywom społecznym, a także osobom indywidualnym, zajmującym się wsparciem i poradnictwem dla osób starszych mieszkających w Warszawie oraz integracją międzypokoleniową.

Aby lepiej odpowiedzieć na potrzeby osób i organizacji, zainteresowanych tą ofertą – CAM chce je dobrze poznać. Wypełnij ankietę i podpowiedz, jak Ty lub Twoja organizacja chcielibyście skorzystać z oferty Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie".

Ankieta dostępna jest w formie elektronicznej na stronie: https://cawi.um.warszawa.pl/CAM_Nowolipie.pg

Można ją wypełniać do 20 kwietnia 2018 r.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: CAM "Nowolipie"
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • integracja społeczna
  • organizacje pozarządowe
  • polityka społeczna
  • seniorzy
  • społecznicy
  • wspieranie organizacji
  • współpraca z administracją