Przejdź do treści głównej

Trwa rekrutacja na spotkanie informacyjne o ostatnim naborze Interreg Europa

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-04-11, 14:37
archiwalne
18 kwietnia 2018 roku Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone ostatniemu naborowi w programie Interreg Europa. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju (ul. Wspólna 2/4).

Czwarty nabór (7 maja-22 czerwca 2018 r.) to ostatnia szansa na udział w międzynarodowych projektach Interreg Europa w latach 2014-2020.

W związku z tak krótkim naborem postanowiliśmy przygotować jedno, za to niezmiernie bogate spotkanie ogólnopolskie, w Warszawie, 18 kwietnia 2018 r.

W spotkaniu weźmie udział dyrektor Sekretariatu Interreg Europa (Lille, Francja) – pan Erwin Siweris, który przedstawi główne założenia programu oraz omówi podstawowe zasady czwartego naboru wniosków. O tym, jakie wydatki można ponosić w projektach opowie przedstawiciel kontrolera pierwszego stopnia w Polsce (Centrum Projektów Europejskich). Pracownicy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju (Krajowy Punkt Kontaktowy Interreg Europa) przedstawią wskazówki dla polskich wnioskodawców i poinformują o formach wsparcia, na jakie mogą liczyć instytucje przygotowujące projekty. Polscy partnerzy już realizowanych projektów, reprezentujący różne województwa, przedstawią konkretne osiągnięcia i plany związane ze współpracą międzynarodową w ramach Interreg Europa. Udział w seminarium jest bezpłatny. Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży i zakwaterowania. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Zapraszamy do udziału.

Program spotkania i rejestracja

Informacje o programie Interreg Europa:


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl
Data wydarzenia: 2018-04-18
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • energia, energetyka
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • gospodarka
  • innowacje
  • nowe technologie
  • zrównoważony rozwój