Przejdź do treści głównej

V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE)

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-04-09, 11:22
archiwalne
V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) odbędzie się w całej Polsce od piątku 11 do niedzieli 13 maja 2018 roku. Jest to ogólnopolska akcja, promująca projekty finansowane z Funduszy Europejskich (FE). Tak jak w ubiegłych latach, zachęcamy od organizacji wydarzeń prezentujących efekty Państwa pracy dzięki pozyskanym środkom z FE, które przyczyniły się do rozwoju Mazowsza, oferując jego mieszkańcom wiele korzyści i nowych możliwości.

Macie Państwo możliwość pokazania, nie tylko w kraju, efektów swojej pracy i zrealizowanych projektów poprzez m.in. zaproponowanie specjalnej, korzystnej oferty dla mieszkańców i gości naszego regionu np. darmowe wejście lub zniżkę do obiektu czy zwiedzanie zaplecza niedostępnego na co dzień dla odwiedzających. Otwarcie projektu, przygotowanie atrakcji charakterystycznych jedynie dla Was, jest jednym z priorytetów DOFE.

Główną korzyścią dla nas wszystkich z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku oraz pokazania naszych osiągnięć. Ogólnopolska akcja, jaką jest DOFE, corocznie skupia ponad 1000 wydarzeń w Polsce, do tej pory odwiedziło je już około 200 tysięcy osób uczestniczących aktywnie w wydarzeniu. Akcja nasza zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono naszą wspólną inicjatywę i zaangażowanie oraz skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w całej Polsce w ramach Dni Otwartych 2018, zostaną zaprezentowane na stronie: www.dniotwarte.eu.

Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie ogólnopolska kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i Internecie (media społecznościowe, blogerzy, vlogerzy) oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu.


Informacja pochodzi ze stron internetowych instytucji europejskich.

Źródło: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
Data wydarzenia: od 2018-05-11 do 2018-05-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • fundusze strukturalne
  • integracja europejska
  • rozwój lokalny
  • rozwój regionalny
  • wspólnoty i społeczności lokalne