Przejdź do treści głównej

Zapraszamy do głosowania na inicjatywy w konkursie S3KTOR 2017! [patronat ngo.pl]


2018-04-10, 06:19
archiwalne
Do 30 kwietnia 2018 r. można głosować na najlepsze inicjatywy pozarządowe 2017 roku. Kampanie społeczne, projekty artystyczne, pikniki rodzinne, wydarzenia kulturalne i sportowe – te wszystkie działania realizowane są na co dzień przez organizacje pozarządowe. Aż 39 ubiegłorocznych inicjatyw zostało rekomendowanych do nagrody głównej w konkursie S3KTOR 2017.

Konkurs S3KTOR, organizowany przez Urząd m.st. Warszawy to okazja do pokazania i wypromowania najlepszych inicjatyw podjętych przez organizacje pozarządowe. Przedsięwzięcie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród organizacji – do tej pory w siedmiu edycjach konkursu wzięło udział blisko 900 inicjatyw.

 

PRZECZYTAJ, KTO ZDOBYŁ NAGRODY W 2017 ROKU: Nagrody S3KTOR rozdane! Poznajcie laureatów

 

W obecnej, ósmej edycji konkursu zgłaszano inicjatywy w trzech kategoriach podstawowych: „Aktywizujący”, „Nowatorski” oraz „Programowy”. W konkursie może wziąć udział praktycznie każda organizacja działająca na rzecz mieszkańców miasta.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono łącznie 50 inicjatyw, z czego 39 otrzymało rekomendację. Najwięcej zgłoszeń nadesłano w kategorii: „Aktywizujący”. W kolejnym etapie inicjatywy zostaną nominowane przez zespoły robocze powołane przez Pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi. W ich skład wchodzą na zasadzie równej reprezentacji przedstawiciele Branżowych Komisji Dialogu Społecznego, które działają przy Biurach Urzędu m. st. Warszawy oraz przedstawiciele biur. Umożliwia to efektywną współpracę osób ze środowiska pozarządowego z urzędnikami.

Spośród 9 inicjatyw, które zostaną nominowane przez zespoły robocze, Kapituła Konkursu S3KTOR 2017 wybierze zwycięzców każdej z trzech kategorii. Laureata nagrody Za Całokształt Grand S3KTOR wybierze Warszawska Rada Działalności Pożytku Publicznego. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł.

Równocześnie do 30 kwietnia 2018 r. trwa głosowanie mieszkańców. Każda osoba może oddać swój głos na jedną z rekomendowanych inicjatyw na pośrednictwem formularza na stronie urzędu: http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs-sektor2017/

Organizacja, która zbierze najwięcej głosów otrzyma Nagrodę Mieszkańców.

Na stronie: http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs-s3ktors3ktor-2017/lista-rekomendowanych-inicjatyw można zapoznać się z opisami wszystkich rekomendowanych inicjatyw. Głosowanie trwa tylko do 30 kwietnia!

 

Formularz do głosowania dla mieszkańców: ngo.um.warszawa.pl/konkurs-sektor2017/

 

 


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Strona Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy
Data wydarzenia: od 2018-03-30 do 2018-04-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • rozwój lokalny
  • współpraca z administracją