Przejdź do treści głównej

Materiały po webinariach SCWO: Tworzenie biznesplanu w organizacji

autor(ka): Natalia Klorek (SCWO)
2018-02-21, 06:16
Materiały po webinariach SCWO
Chcielibyście stworzyć stabilną finansowo organizację? Zastanawiacie się nad działalnością odpłatną albo gospodarczą, ale nie jesteście pewni jak się za to zabrać? Obejrzyjcie nagrania webinariów SCWO o tym, jak stworzyć dobry biznesplan dla organizacji pozarządowej.

Dlaczego warto obejrzeć nagrania webinariów?

Dzięki webinariom Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych "Tworzenie biznesplanu dla działalności ekonomicznej w organizacji (cz. 1 i 2)" poznacie następujące zagadnienia:

► Czym jest biznesplan i jak go napisać

► Badanie rynku jako stałe źródło danych, analiza i opis otoczenia

► Myślenie marketingowe w działalności ekonomicznej

► Plan zarządzania oraz struktura zarządzania

► Analiza finansowa – przychody, koszty, zysk, decyzja o VAT

► Wybór formy działalności – odpłatna, gospodarcza, spółka z o.o.

Osoby poczatkujące w temacie zachęcamy do zapoznania się z materiałem wprowadzającycm: nagraniem webinarium SCWO "Jak ekonomizować działania organizacji-zagadnienia wstępne".

Obejrzyj nagrania webinariów

cz. 1:

cz. 2

O osobie prowadzącej

Katarzyna Bryczkowska – doradczyni Kluczowa OWES Zachód, Stowarzyszenie BORIS. Certyfikowana trenerka programu Rady Europy z zakresu Dobrego Rządzenia, dyplomowana coacherka, doradczyni w zakresie przedsiębiorczości, tworzenia biznesplanów, obszarze zarządzania poprzez wartości i budowania kultury wewnątrzorganizacyjnej. Andragog, absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW oraz CSR – Strategia Odpowiedzialnego Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego.

Webinaria zostały przeprowadzone w styczniu i lutym 2018 przez Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Bezpłatne webinaria dla NGO

Na stronie warszawa.ngo.pl/webinaria znajdziesz nagrania kilkudziesięciu webinariów poświęconych tematom istotnym dla prowadzenia i rozwijania fundacji i stowarzyszeń.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Pełna oferta SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami SCWO:

 
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoŹródło: Inf. własna [warszawa.ngo.pl]
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomizacja
  • organizacje pozarządowe
  • pracownicy organizacji
  • władze organizacji