Przejdź do treści głównej

Akcja walentynkowa Otwartych Klatek

autor(ka): Stowarzyszenie "Otwarte Klatki"
2018-02-13, 14:06
archiwalne
"Zrób selfiaka dla zwierzaka", "Miłość grzeje bardziej niż futro" to hasła, które towarzyszą zorganizowanej przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki akcji, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem przemysłu futrzarskiego w Polsce w jak najbardziej pozytywny sposób.

W Warszawie 14 lutego od godz. 14:30 pod Bramą Główną Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu aktywiści organizacji zachęcać będą przechodniów do sfotografowania się w walentynkowej ramce z napisem „Miłość grzeje bardziej niż futro”.

Internauci i celebryci mogą zrobić sobie zdjęcie z kartką z tym samym hasłem i opublikować je w internecie, dodając hashtag #CzasNaZakaz. Użytkownicy portalu Facebook mają również możliwość ustawienia zdjęcia profilowego ze specjalnie przygotowaną ramką promującą akcję, co już teraz cieszy się dużą popularnością.


Źródło: Stowarzyszenie "Otwarte Klatki"
Data wydarzenia: 2018-02-14
Organizator:

Stowarzyszenie "Otwarte Klatki"

Adres:

Fredry 5 lok. 3a, 61-701 Poznań, woj. WP

Tel.:

535 169 495

E-mail:

kontakt@otwarteklatki.pl

Www:

http://otwarteklatki.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • prawa zwierząt
  • zwierzęta