Przejdź do treści głównej

Warszawa. SCWO: Szkolenie "Prowadzenie spotkań – ćwiczenia praktyczne"

autor(ka): Ewelina Markowska
2018-01-11, 08:56
bezpłatne
archiwalne
Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, na bezpłatne szkolenie "Prowadzenie spotkań – ćwiczenia praktyczne", które odbędzie w dniach 1-2 lutego 2018 r. w godz. 9.00– 16.00.

Jeśli prowadzisz spotkania – zespołu w swojej organizacji, z klientami/klientkami, organizacjami i instytucjami partnerskimi itd. – i chcesz to robić jeszcze lepiej: pewniej, efektywniej, ciekawiej, to szkolenie jest dla Ciebie!

Poszukujesz pomysłów na to, jak osiągać z grupą cele przy jednoczesnym zadbaniu o atmosferę? Zdarzyło Ci się, że na Twoim spotkaniu osoby były mało zaangażowane, może jeden z uczestników krzyczał, chciał zdominować dyskusję, atakował inne osoby? Albo nie odzywał się wcale, nie współpracował z innymi, nie reagował na pytania, zaproszenia do dyskusji? Podczas tego szkolenia poszukamy przyczyn i rozwiązań, będziemy ćwiczyć takie sytuacje.

Dzięki zaangażowaniu się w to szkolenie przez dwa dni:

  • rozpoznasz swój potencjał jako osoby prowadzącej i zaplanujesz korzystanie z niego, rozwijanie się w roli facylitatora/facylitatorki
  • wzmocnisz swoje kompetencje planowania i prowadzenia spotkań
  • poznasz i przećwiczysz narzędzia, techniki angażujące osoby uczestniczące oraz pomagające radzić sobie z trudnymi sytuacjami w grupie

Szkolenie ma charakter praktyczny, stawiamy na ćwiczenia, doświadczanie, uczenie się na ich podstawie. Osoby uczestniczące będą mieć okazję, żeby stanąć przed grupą, poprowadzić kawałek spotkania i dostać nieocenne, rozwojowe informacje zwrotne.

Osoby uczestniczące:

Działające w warszawskich organizacjach pozarządowych, mające doświadczenia w prowadzeniu spotkań

Termin:

1-2 lutego 2018 (szkolenie dwudniowe!), 9:00-16:00

Miejsce:

Stowarzyszenie BORIS, Warecka 4/6

Osoba prowadząca:

Marta Henzler – animatorka i edukatorka Stowarzyszenia BORIS, trenerka i superwizorka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Od czternastu lat pracuje rozwojowo z grupami, organizacjami, instytucjami, społecznościami lokalnymi. Wierzy w edukację, ale tylko przy zaangażowaniu i partnerskiej relacji wszystkich jej uczestników.

Zgłoszenia:

Na Państwa FORMULARZ ZGŁOSZENIA czekamy do 19 stycznia 2018. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 20 stycznia 2018. Proszę przeglądać SPAM

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, , 22-890-94-49 wew 11
Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoMiejsce: Stowarzyszenie Boris, Warecka 4/6, 00-040 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2018-02-01 do 2018-02-02
Organizator:

Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS

Adres:

Warecka 4/6, 00-040 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 624 02 80

E-mail:

boris@boris.org.pl

Www:

http://www.boris.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kadry, zespół, zatrudnienie
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • zarządzanie