Przejdź do treści głównej

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ [patronat ngo.pl]

autor(ka): Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
2017-12-27, 15:04
archiwalne
Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+
12 stycznia 2018 r., PGE Narodowy. Szesnaście sesji tematycznych, spotkania z ekspertami, możliwość konsultacji indywidualnych, punkty informacyjne programów wspierających, targi dobrych praktyk oraz wręczenie nagród Selfie+ 2017. W tym roku program Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego zapowiada się wyjątkowo bogato.

Inspirująco, merytorycznie i energicznie ‒ tak zapowiada się atmosfera podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Programu Erasmus+, najbardziej popularnego unijnego programu edukacyjnego. Już 12 stycznia 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się piąta edycja tego wydarzenia.

Tego dnia zostanie przeprowadzonych 16 sesji tematycznych, które poprowadzą eksperci z Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Uczestnicy spotkania poznają ofertę Programu, zasady dotyczące wnioskowania o środki finansowe, realizacji projektów oraz ich rozliczania. Podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego po raz pierwszy odbędą się także Targi Dobrych Praktyk, które będą doskonałą okazją by poznać interesujące projekty zrealizowane przez beneficjentów oraz wymienić się doświadczeniami.

Na wszystkie sesje obowiązuje rejestracja. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej: http://erasmusplus.org.pl/ogolnopolski-dzien-informacyjny-2018/. Rejestracja będzie trwać do wyczerpania limitu miejsc.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszt dojazdu na miejsce wydarzenia.

Program Erasmus+, umożliwiający m.in. studia na europejskich uczelniach oraz odbywanie zagranicznych staży i praktyk, od trzech dekad cieszy się wielką popularnością. Uczestnicy programu dzięki wyjazdom rozwijają liczne umiejętności. Nie tylko uczą się języków obcych, ale również rozwijają kompetencje interpersonalne, poznają nowe kultury, stają się bardziej otwarci na kolejne wyzwania i pewni siebie. Program Erasmus+ zmienił życie już tysięcy osób i robi to nadal.


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Miejsce: PGE Narodowy, aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2018-01-12
Organizator:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Adres:

Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

22 463 10 00

E-mail:

kontakt@frse.org.pl

Www:

http://www.frse.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • działalność międzynarodowa
  • edukacja
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • integracja europejska
  • rozwój zawodowy
  • współpraca międzynarodowa