Przejdź do treści głównej

III edycja konkursu "Zrealizuj swój pomysł w BOK-u"

autor(ka): Cezary Noszczyński
2017-12-22, 12:34
archiwalne
Białołęcki Ośrodek Kultury ogłasza III edycję konkursu na współorganizację wydarzeń we współpracy z Ośrodkiem pod tytułem: „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” oraz zaprasza do składania ofert.

Do konkursu mogą przystąpić organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne oraz osoby fizyczne, które zaprezentują projekty wpisujące się w cele i zakres działalności statutowej Białołęckiego Ośrodka Kultury. Oferta dotyczy inicjatyw realizowanych na terenie Dzielnicy Białołęka w terminie od 17 lutego do 31 października 2018 roku.

Zaangażowanie Białołęckiego Ośrodka Kultury we współorganizację nie obejmuje przekazywania wnioskodawcom środków pieniężnych na realizację projektu. Natomiast w uzasadnionych przypadkach Ośrodek może sfinansować wybrany element projektu. Wszelkie koszty związane z udziałem BOK w projekcie muszą zostać zawarte w kosztorysie projektu na podstawie informacji z Cennika najmu pomieszczeń Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz na podstawie Regulaminu najmu sprzętu Białołęckiego Ośrodka Kultury. Cenniki są dostępne na stronie internetowej Ośrodka – www.bok.waw.pl w zakładce „Współpraca i wynajem”.

Wydrukowane i podpisane wnioski konkursowe należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 stycznia 2018 roku do godz. 16:00 w sekretariacie Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą złożyć więcej niż jeden wniosek. Ocena projektów przez Komisję nastąpi najpóźniej do dnia 28 stycznia 2018 roku. Wnioskodawcy o wyniku konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową.

Szczegółowy regulamin konkursu, wniosek konkursowy oraz zbiór najczęściej zadawanych pytań zamieszczamy poniżej.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z konkursem, prosimy o kontakt:

Cezary Noszczyński

tel. 603 720 610

Artur Lewandowski

tel. 571 352 534

Równocześnie zapraszamy na dyżury pracowników BOK dla zainteresowanych udziałem w konkursie. Zapisy prowadzi Cezary Noszczyński (dane powyżej).

Terminy dyżurów:

3 stycznia, godz. 15:00 – 19:00, Białołęcki Ośrodek Kultury, van Gogha 1, I piętro, pokój nr 2

4 stycznia, godz. 15:00 – 19:00, Białołęcki Ośrodek Kultury, Głębocka 66


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: www Białołęckiego Ośrodka Kultury
Miejsce: Białołęcki Ośrodek Kultury, Vincenta vna Gogha 1, 03-188 Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-12-22 do 2018-01-08
Organizator:

Białołęcki Ośrodek Kultury

Adres:

Vincenta van Gogha 1, 03-188 Warszawa, woj. Mazowieckie

Tel.:

603 720 610

E-mail:

c.noszczynski@bok.waw.pl

Www:

http://bok.waw.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • sztuka