Przejdź do treści głównej

Porady nie od parady

autor(ka): Agnieszka Witkowska
2017-12-13, 14:24
archiwalne
Dobra wiadomość dla wszystkich, którym wydaje się, że znaleźli się w sytuacji bez wyjścia: w każdą środę możecie skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w ATD w Warszawie. Możecie spotkać wyjątkową osobę z bogatym doświadczeniem, dobrym sercem i imponującą wiedzą prawniczą, która pomoże Wam zrozumieć Waszą sprawę i znaleźć rozwiązanie kłopotu. ATD Czwarty Świat zaprasza!

Od listopada 2017 porad prawnych w ATD udziela pani Anna Ratyńska-Kalisz. Dyżury pani Anny odbywają się w biurze ATD w Warszawie przy ul. Grenadierów 34 lok. U1 w środy między 15 a 17.

Jeśli masz trudność, w której doświadczenie i wiedza prawnicza mogą się przydać – przyjdź. Weź ze sobą wszystkie dokumenty, które dotyczą danej sprawy i przygotuj się na długą i wnikliwą, acz pełną troski i serdeczności rozmowę.

Spotkania są bezpłatne i dostępne dla wszystkich potrzebujących – choć oczywiście może się zdarzyć, że po poznaniu sprawy pani Anna będzie potrzebowała czasu na wczytanie się w przepisy lub zaproponuje konsultację w miejscu specjalizującym się w danego typu sprawach. Uprzedzamy, że spotkania mają charakter konsultacyjny – pani prawnik odpowiada na pytania, pomaga zrozumieć sytuację i szukać rozwiązań, nie oferuje jednak reprezentacji klientów w sądzie ani przygotowywania pism prawniczych.

Do zobaczenia!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: ATD Czwarty Świat
Miejsce: Biuro ATD w Warszawie, Grenadierów 34 lok. U1, 04-073 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-12-13 do 2018-01-31
Organizator:

ATD Czwarty Świat

Adres:

Grenadierów 34 U1, 04-073 Warszawa-Praga-Południe, woj. SK

Tel.:

22 616 10 20

E-mail:

polska@atd-fourthworld.org

Www:

http://www.atd.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • polityka społeczna
  • poradnictwo obywatelskie